Wpis z mikrobloga

@animuss: No, właśnie wczoraj dostałem jakiś msg od bota, ale w ogole na to nie patrzyłem. Od dobrych kilku lat siedzę na tlenie, bo gg mnie najzwyczajniej #!$%@?ło. Na liscie autoryzowanych jest tlen? :D
@animuss: mnie to rybka, bo choć używałem długo AQQ (w sumie nadal uzywam niejako równolegle), to mam oficjalne GG na kompie i telefonie. ostatnie GG jakie miałem to 6.0 czyli wersja sprzed jakiś chyba 10 lat. ale teraz da się korzystać z nowej, więc nie widzę problemu.
@robekk1978: ja też, ale tak jakoś od kilkunastu lat mam jeden multikomunikator do którego od początku dokładałem kolejne protokoły (przy "reinstalacji" wystarczy skopiować kilka plików configa). Zacząłem od icq, potem gg i tak teraz mam w nim chyba z 10 protokołów :)
@animuss: ja 3 lata prawie wcale nie używałem, bo obecnie wszyscy znajomi co sie rozjechali po swiecie to i tak siedzą na "kochanym" fb messengerku. Ale jakoś pół roku temu na telefonie sprawdziłem te ich apkę i tak została
@Qrix: a czy ktoś się przejmuje? Wcześniej chyba nie wysyłali pogróżek bezpośrednio, więc dlatego piszę. A jak już wspominałem - żałować nie będę