Wpis z mikrobloga

115 010 - 155 = 114 855

Dzień V (12.06.2015) wyprawy dookoła Polski z #metaxynarowerze

Link do albumu ze zdjęciami. Link do treningu. 155km - 1300m w górę, czyli żegnamy górki na dłuższy czas.

Pobudka o 7 rano to najwyraźniej żaden gwarant szybkiego startu, bo ten był po 10 rano z Ustrzyk Dolnych. Przyznaję oficjalnie - zgrzeszyłem, jestem w ciąży, bo poranne mdłości to tradycja godna wielkiego potomka. Pierwszy z prawdziwie upalnych dni.

Piękne drogi jak to na Podkarpaciu. W Przemyślu sporo zabytkowych cmentarzy. Kopiec Tatarski z panoramą miasta, dużo ładnych i monumentalnych budynków, ale trudno im zrobić zdjęcie, bo w gęstej zabudowie i nie mieszczą się w obiektywie. Poza tym taka żarówa, że wszystko jest prześwietlone. Wyciąg w Przemyślu to mnie jednak trochę zdziwił.

Krasiczyn, przyjemny zamek, duży dziedziniec. Brakło czasu na Arboretum w Bolestraszycach, bo chciałem jeszcze skoczyć na granicę polsko-ukraińską w Medyce. Na granicy nie tak wielki znów ruch. W kolejce czekałem może z 5 min. Celnicy/straż graniczna po obu stronach mili lub przynajmniej neutralni. Jedno niezbyt wnikliwe trzepanie bagaży za kontrabandą. Za granicą widać, że to inny świat (nie żeby było to dla mnie zaskoczenie, bo sporo razy byłem na Ukrainie). Jak ktoś chce b. b. tanio spędzić wakacje to do Lwowa od granicy jest z 80km. Należy jednak pamiętać, że nadal są miejsca bez bieżącej ciepłej wody... Ale na zakupach/imprezach można przyburżuić strasznie. Przy okazji wrzucana już wcześniej fotka z takimi tam dwoma flagami.

W Tatrach korki były przez owieczki, a tutaj krówki.

Nocleg w Wielkich Oczach u kolegi Mirka, który woli pozostać anonimowy, ale niech anonimowa nie będzie hacjenda - Sielanka, która mnie gościła. Jakby komuś było tam po drodze (albo ew. naszło go popełnić małżeństwo połączone z weselem) to można rozważyć to miejsce skoro pomocni i mnie pomogli. Karma wraca czy coś.

8 gmin do #zaliczgmine

#rowerowyrownik #100km #rower #szosa
metaxy - 115 010 - 155 = 114 855

Dzień V (12.06.2015) wyprawy dookoła Polski z #me...

źródło: comment_78NFbu3TVRRCy0nrYMKQiEAgmu6xcIYm.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@faramka: wieje w mordę, ale znośnie. Nawet nie leje i jest szansa, że Cię będzie. Ale kolega złapał gumę i jest w trakcie naprawiania.
  • Odpowiedz