Wpis z mikrobloga

@pllankton: Twój wpis wygląda na błędny. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad. Tag #cebuladeals służy do dzielenia się promocjami, kuponami, okazjami cenowymi czy błędami sklepowymi. Nie służy natomiast to zadawania pytań, opisywania swoich historii czy wrzucania śmiesznych zdjęć. #cebulowybot
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Dlatego jest zajebiscie zwrotny itp ( )

Mam maszynę która ma ponad metr, mam maszynę która ma 65cm, mam hubsana i coś jeszcze mniejszego. Te najmniejsze dają najwięcej frajdy.

A w sprzęt, który ma zrobić fajne zdjęcia/filmy musisz włożyć przynajmniej 3-4 tysiące.
  • Odpowiedz
@Werbel: no ja latalem heli i biedra i kurcze biedra juz dla mne wydawala sie "za mala".
Po zmianie bateri i smigiel, byla w stanie pociagnac minikamerke ale to wszystko. Co do zdjec/filmow pro to nie moja bajka. Ale takim wieksiejszym dronem z checia bym polatal.
Tylko ze biorac pod uwage mojego skilla, wiekszy dron = wieksza gleba = wieksza kasa na naprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: To zrób tak, że kup sobie Hubsana, który jest niezniszczalny (serio, takie gleby ze 100m mu nie straszne), do większości napraw wystarczy kropelka i taśma klejąca.

Potem jak będziesz chciał coś większego to złóż sobie coś pod ramę klasy 250mm, czyli 25cm od silnika do silnika. To takie małe drony ze śmigłami powiedzmy do 6", typowe wyścigówki FPV.

Ale zacznij od Hubsana, potem sam będziesz wiedział co chcesz robić.
  • Odpowiedz