Wpis z mikrobloga

Sprawa jest prosta, oglądacie filmy i oceniacie je na #filmweb ? Proszę abyście dodali mnie do znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czasami bardzo trudno znaleźć jakiś dobry film bo gdzieś tam umyka , a zwyczajnie dzięki temu że go ocenicie mi w kokpicie też się wyświetli że "Anon obejrzał film X i ocenił go na Y"

Nick taki sam jak tutaj czyli creativepl


#film #filmnawieczor
CreativePL - Sprawa jest prosta, oglądacie filmy i oceniacie je na #filmweb ? Proszę ...

źródło: comment_4iUCqcMmnbqroNb3RBVeWpS7UshOtBMu.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@appylan:

Duża prośba. Jak już robicie ocenę to zdobądźcie się na dwa zdania. Sama cyfra to często za mało.

Kiedyś starałem się w to bawić, ale mi się znudziło.

Moje kryteria oceny to 6/10 - może być do obejrzenia, nic specjalnego. Zwykły film na wieczór, mogę polecić dla
  • Odpowiedz
@CreativePL: Ja dla odmiany poniżej 5/10 nie mam nic bo sam fakt, że dałem radę obejrzeć daje już taka ocenę. Słabsze wyłączm w połowie, a głupio oceniać filmy których się nie obejrzało chyba:P
  • Odpowiedz
No i o to chodzi mireczki.

Po krótkiej analizie, zauważylem że nie oglądałem np shreka 3 chociaż byłem przekonany że widziałem oraz Shrek Forever After. Dodatkowo z kilka filmów które widziałem jak choćby kosmiczny mecz, a nie miałem ocenione.
  • Odpowiedz
: Kurde nie wiem czemu nie mam porównania z nowymi znajomymi. :f


@Blaskun: Spokojnie pojawi się pewnie jutro albo coś. Ja też nie mam z ani jednym który mnie dziś dodał.

Mam cichą nadzieję, że znajdę kogoś powyżej 70% ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo to obecnie najbardziej "w moim typie" wśród starych znajomych. Bo nie chce mi się wiezyć że spośród ponad 50 osób które mnie
  • Odpowiedz