Wpis z mikrobloga

Kartel farmaceutyczny winien jest wielu przypadków kalectwa i przedwczesnej śmierci! Wszystko to przez filozofię zysku za wszelką cenę. Credo big pharmy: "pacjent trwale wyleczony to klient stracony." Korupcja, fałszowanie badań naukowych, zatajanie danych, przekupywanie ekspertów, autorytetów i polityków - nie są marginalnym wypaczeniem, jak głoszą to obrońcy big pharmy. Ale są po prostu polityką tych korporacji, są na porządku dziennym!

#nauka #zdrowie #szczepienia #medycyna #bigpharma #farmacja
Pobierz kefir2010 - Kartel farmaceutyczny winien jest wielu przypadków kalectwa i przedwczesn...
źródło: comment_st9Amun1ZGMN7F4PgDTaEstarA5b6lAg.jpg
  • 41
@emptydesert: Bo TY tak powiedziałeś? xDDD To taki socjotechniczny chwyt w stylu: "no nie, z takimi argumentami to się absolutnie nie dyskutuje" xD
Mam więc wykonać za ciebie całą robotę? Przestań nałogowo czytać blog de bart i racjonalista.pl, i otwórz swój umysł! :-) To na pewno argumenty znajdziesz.
@sylwke3100: szczepienia są szkodliwe i im więcej szczepień tym więcej zachorowań (AUTYZM, padaczka, rak, alergie, astma i wiele innych) i tym większa sprzedaż leków. Szach mat, racjonalisto-sceptyku :-)
@kefir2010: Z tym, że ja wiem, gdzie szukać publikacji medycznych i jak się z nimi obchodzić, ale co ma powiedzieć przeciętny mirek? Ma uwierzyć jednej grafice zrobionej w paincie, bo - zacytuję - >Bo TY tak powiedziałeś? xDDD

Używając w google frazy np. "badania farmaceutyczne publikacje" trafia się na setki bzdur, należy podać jakąkolwiek bazę danych, na której można budować fundamenty jakiejkolwiek dyskusji.

To gdzie według ciebie będą wiarygodne raporty, o
szczepienia są szkodliwe i im więcej szczepień tym więcej zachorowań (AUTYZM, padaczka, rak, alergie, astma i wiele innych) i tym większa

@kefir2010: Na autyzm nie ma żadnych dowodów a reszta to choroby na które ludzie i dawniej chorowali przed silną erą szczepionkową więc tylko ułomni ludzie jak ty na siłę próbują jak typowy hipochondryk przypisać je do szczepionek.
@kefir2010: A ty jesteś? Bo ja śmiem twierdzić że tak patrząc po sposobie konstrukcji wpisu, braku argumentów czy dowodów który mówi jasno:

"Nie szczepcie się bo szczepionki są złe (ble ble ble lewackie #!$%@?) ale jak zachorujecie na np gruźlice to biegiem do szpitala na leczenie i najlepiej na kilkuletnią kuracje żeby wykupić jak najwięcej leków walczących z chorobą. A kasa strumieniami do nas popłynie"