Wpis z mikrobloga

Mam aktualnie tapete na ścianach bo są krzywe jak wieża w pizie...
Troszkę już z tego wyrosłem i postanowiłem pomalować ściany ale znów by trzeba było dawać płyty gipsowe albo gipsować i szlifować.Niedawno znalazłem np takie coś: http://allegro.pl/panele-scienne-3d-stara-cegla-i5325257988.html
Ma to ktoś na ścianie? Nie wygląda to jakoś sztucznie? Dałbym to na 1 ścianę a resztę pomalował lub czymś innym wyłożył żeby nie było przesady.
Macie jakieś pomysły czy można by wyłożyć właśnie te ściany żeby to nie kosztowało jakiejś kosmicznej kasy?

#mieszkanie #dom #budownictwo #wystrojwnetrz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kusi: Kładłem coś takiego kilka tygodni temu, teoretycznie kładzie sie to na jakies specjalne kleje. Jednakże zwykły klej karton-gips daje rade i jest 10x tańszy.

Efekt wygląda dobrze, trzeba tylko pilnować by równo kłaść i przygotowywać sobie male porcje kleju bo szybko zasycha.

Na koniec warto to spryskać specjalnym preparatem do gruntowania oraz pomalować - wygląda wtedy jeszcze lepiej
  • Odpowiedz
@Kusi: ja na krzywe ściany kładłem pergamin, niby to też tapeta ale strukturalna więc wygląda spoko. Pic related, z neta, jak chcesz to mogę jutro podskoczyć do remontowanego m i Ci porobić zdjęcia jak wygląda w rzeczywistości, ale dość podobnie. Zalety że łatwo się kładzie, nie trzeba malować równo, zasłania krzywizny i wygląda dość spoko. Wady - trochę trzeba wydać na klej do przyklejania pergaminu, pergamin i farbę żeby pomalować,
J.....w - @Kusi: ja na krzywe ściany kładłem pergamin, niby to też tapeta ale struktu...

źródło: comment_hYiy68VZZyLm0PXNr00fx5YT9FPmCkJA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz