Wpis z mikrobloga

Mircy, ależ jestem #szczesliwy!

Od jakieogś czasu mam ochotę na 2 kółka, nie specjalnie lubię jeżdzić autem. Niestety na dzień dobry 125 nie kupię, odpada jako moto do nauki + 3 lata prawka stuknie mi za równy rok, tak więc postanowiłęm kupić teraz lichą 50, a za rok/dwa 125. Jakoś tak się stało, że zgadałem się wczoraj z takim jednym kumplem na imprezie co już chwilę śmiga. Obecnie buja się CBR 125, ale szuka czegoś pod A2.

Był z nim jeszcze jakiś kumpel, starszy gośc (koło 30) na jakiejś Kawie, ale to była maszyna ()

Ale do rzeczy! Zgarnął mnie dzisiaj, przewiózł po mieście, zawiózł na lotnisku

jedynka

luz

biegi

JEDŹ ANON!


Ogarnąłem całość w 5 minut i muszę wam powiedzieć: #!$%@? MIAZGA.
Chyba najlepsze 10 minut mojego życia.

Od zawsze mnie ciągnęło do 2 kółek, jazda po mieście, nad wodę. Ale dziś to był obłęd :)

Może i głupi pomysł kupować pierw jakąś 50, ale chce się w miarę nauczyć jeździć nim ruszę coś mocniejszego.

#motoryzacja #motocykle
  • 12
@uchatek: Super, że ogarnęła Cię choroba 2oo. To szaleństwo, na które nie ma lekarstwa :)) Osobiście również zaczynałem od 50 daaawno temu, aczkolwiek wydaje mi się, że jeżeli masz prawko od kilku lat to nie powinieneś mieć wielkiego problemu z ogarnięciem 125. Powiedziawszy to, nie ma nic złego w kupnie 50. Cokolwiek, byle sprawiło Ci radość. Ja we wtorek mam egzamin (teoria) na A. Proszę trzymać kciuki :D
@uchatek: Skoro lubisz kategoryzować ludzi na podstawie OS w telefonach, to ja dziś pobawię się w to samo na podstawie dwóch kółek. Nawet moja żona jeździ 600 ccm. Na 50 ccm jeżdżą podludzie :D
@brick: za to kocham mirko :d
@screwdriver: o 50 myslalem od dawna, ale dopiero teraz się przeprowadzamy, garaz i te sprawy. Co do 125, chodzi o to, ze nie oplaca mi sie robic A1 skoro za rok wybija 3 lata B. A jak kupie 50 za miesiac to jeszcze pojezdze troche w tym sezonie + przyszly.
@uchatek: dorzucę swoje dwa grosze
125ccm można uznać za prawdziwe moto, 50 w żadnym wypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może i głupi pomysł kupować pierw jakąś 50


bardzo szybko przekonasz się że potrzebujesz więcej mocy, a kontrola tej potrzeby może być problematyczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale chce się w miarę nauczyć jeździć nim ruszę coś mocniejszego.


nie ma co się bać 125-tek,