Wpis z mikrobloga

Ładowanie telefonu.
Jakie najlepsze kable USB, jakie ładowarki sieciowe oraz samochodowe kupić?

kable i ładowarki testowałem różne, tanie i drogie a żadne nie podaje do telefonu 2amperów (sgs4) , jak na razie najlepszy jest powerbank mi xiaomi który daje radę na 1900mA. Wolę ładować z gniazdka lub auta a powerbank ma być w zapasie. Szkoda kasy na kolejne poszukiwania kabli i ładowarek.

Doradźcie co kupić bo nie chcę już kolejnych zakupów wyrzucać zaraz po rozpakowaniu.

#usb #kableboners #przewody #ladowarki #android #telefony #powerbank #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 11
@reas0n: mój sgs4 z aplikacją galaxy charging daje mi info w mA ile obecnie dostaje prądu. Daje rade czasami uzyskać 1900mA, ale tylko z powerbanka. Na przewodzie z ładowarki zazwyczaj jest to 900mA czasami 1200mA, a to dla mnie za mało. (pomija inne kable i ładowarki które już wywaliłem bo 300mA to jakby nic nie ładowało)

Podczas jazdy autem przy odpalonym yanosiku z rejestracją trasy, mapach google, i spotify jeszcze żadna
@kondziow: Kable kupowałem w sklepach rtv na allegro jak i u chińczyków na aliexpress. w cenach od 4zł do 25zł za sztukę.
Najlepsze na razie jakie zdobyłem po wzgledem ładowania to chińskie imak. Ładują 1200mA z ładowarki belkin-a
Niestety te kable lubią się urywać, a ładowarka zakłóca pracę radia w samochodzie.
Nie mam pojęcia co takiego jest w powerbanku że ten daje radę a 1900mA a ładowarki nie.