Wpis z mikrobloga

Jako ze spora gownoburza jest o Izaka to wtrace swoje trzy grosze. Ogladam wonsa od dawna, nie jestem juz gimbem itd zeby nie bylo. Wiec tak, jako komentator to absolutne top 1 w Polsce i wydaje mi sie ze jeden z topowych na swiecie (ogladam mnostwo roznych strimow zeby nie bylo, ale to wiadomo tylko moje zdanie), pelen profesjonalizm, znajomosc gry, zawodnikow, druzyn, taktyk, map itd ogromna, slownictwo bogate, wypowiedzi sensowne. Wiec jako komentator wielki szacun i zasluguje na dobry hajs. I teraz Izak jako strimer, to ja to widze tak 80% to fajny strim, 20% to gimbocontent na sile robiony. Koles jest wporzadku, taka troche #!$%@? z niego, ale sympatyczna, dobrze sie go oglada, najgorsze jest jak zacznie probowac byc smieszny... To mu kompletnie nie wychodzi, po prostu nie ten typ czlowieka, nie bedzie on Pasha ktory smieszy bo smieszy, jest Izakiem, ktory tez czasami rzuci dobrym zartem (komentowanie dzisiaj meczu silverow, plakalem) ale jest juz troche za styary zeby robic gimbocontent. Jak zobaczylem jego nowy filmik na nowego suba to mi sie go az zal zrobilo, jak zobaczylem film na yt "ucze roja grac w csgo" to az mi wstyd za niego bylo, znacie to uczucie nie? Ogladacie cos i sie wstydzicie mimo ze to nie wasze dzielo. Wplyw jutuberow na izaka jest ogromny, i trzymanie sie z ta lizaca sie po jajkach spolecznoscia da mu hajs, ale im wiecej tego tym mniej normalnych widzow a wiecej gimbow. Suma sumarum dalej to dobry strimer, ja jestem sklonny mu darowac te pare uklonow w strone mlodszej publicznosci, w koncu kazdy chce zarabiac. No i wielki szacun za to ze strimujac gierke potrafi zarobic 15k w jeden dzien tak jak dzisiaj ;)
#csgo
  • 10
@Perlo: Mam takie same odczucia, dobrze komentuje, czasami ma fajny zart, ciekawie streamuje. Nie lubie tego, ze coraz wiecej materialu jest skierowana do dzieci ale tez sie nie dziwie, w koncu przydaloby sie troche hajsu uzbierac poki jest na fali. Nie jest to jednak powod by go nie ogladac, nadal przyjemnie jest go puscic w tle
@Perlo: i jeszcze te naciągane sceny z Paulinka.. Mam na myśli "o jej, mam nadzieje, ze Paulinka nie wie ile wydałem na kejsy i klucze!!1!one!" po prostu tak mnie to żenuje.. Ale gimbaze to pewnie śmieszy, wiec..