Wpis z mikrobloga

@Szarlejowiec: rozmowa otoczona była w duchu takim ze Daniel Olbrychski z żoną(chyba) i z dziennikarzami próbowali bronić Daniela ze zdarzyło mu się jeden raz takie wykroczenie, że znajomi wokół wiedzą ze Daniel nawet koniak rozciencza z sokiem (czy jakoś tak), że nie wie jak to się stało, i ze nigdy się to nie powtórzy.
To prawda bez kontekstu wrzuciłem, ale nadrabiam ;)
@liszwis: Przestań #!$%@?ć zaszczany lewacki manipulancie, nikt go nie próbował bronić, Olbrychski podczas tej rozmowy sam kilka razy podkreślił, że źle zrobił, nie miał prawa wsiadać za kółko mimo że od picia minęła cała noc i gorąco zachęca kierowców do rozwagi i zakupu alkomatów. Jak dla mnie przyszedł do telewizji żeby stać się przykładem złego zachowania i podpowiedzieć co zrobić, żeby nie skończyć jak on. Jeżeli to jest dla ciebie wybielanie
@groteskowy chyba nie widziałeś tego wywiadu, Olbrychski wgl nie wykazywał skruchy podchodził do tego lekcewazaco, i już widzę jak po 9 h snu od wypicia wina miał 0,9. Chyba po wypiciu go durszkiem i po godzinie wejść do samochodu, wtedy by miał tyle
@Groteskowy: no #!$%@?, przepraszam za mój wpis, już zmieniam swoje zdanie po twojej wypowiedzi. Teraz Olbrychski jest dla mnie kawalem bohatera po tym jak broni się się tv i nawołuje do nie picia podczas jazdy