Wpis z mikrobloga

Mirki, może mi jakoś pomożecie, bo fajne chłopaki i dziewczyny z was. Zdając rozszerzoną chemię i rozszerzoną matematykę na porządnym poziomie >70% (+ rozszerzony angielski na poziomie ok. 100%) na jakie kierunki studiów powinienem się skierować, na jakie skierowalibyście się wy na moim miejscu?

#pytanie #chemia #matura #studia
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kanken: @MasterYoda: akurat jestem technologiom chemicznym, ale w zawodzie pracowałem tylko kilka lat i to już parę lat temu. Jak chcecie mogę coś napisać, z tym że informacje mogą być zdezaktualizowane nieco.
  • Odpowiedz
@Kanken: Pracę znaleźć było raczej łatwo, właściwie to sama mnie znalazła. Po studiach miałem zamiar zostać na uczelni, ale po ponad roku stwierdziłem że się do tego nie nadaję. Nie mam odpowiednich predyspozycji (do spiskowania, podlizywania się, udawania że badania które mi wciskają mają jakikolwiek sens, za to moje mogą poczekać parę lat, umiejętności włażenia w dupę itp.)
To było niedługo przed kryzysem z 2008 roku, a wtedy o prace
  • Odpowiedz
ledwie się to da czytać. wspaniała analiza, piękny popis grafomnii. założenia z dupy, wnioski z dupy...
i niesamowite odkrycie - po technologii chemicznej nie ma pracy tam gdzie nie ma przemysłu związanego z chemią.
@jaozyrys: nie każdego interesuje IT
  • Odpowiedz