Wpis z mikrobloga

  • 0
Raczej miałem na myśli ten wczesny okres, bo na małżeństwo jestem trochę za młody. Bo chyba w przypadku krótkiego związku bez małżeństwa, to inaczej to wygląda, mam na myśli smsowanie, spotykanie się etc.
  • Odpowiedz
@texasflood: widzimy się codziennie (czasem zdarzy się dzień, że nie, ale raczej codziennie) i smsujemy raczej w celach informacyjnych a nie zeby popisac, bo rozmawiamy na żywo ;p a wieczorami na fejsie piszemy. Jestesmy ze sobą 2,5 roku.
  • Odpowiedz
@texasflood: ja spotykam się z moją kobietą 2-3 razy w tygodniu, jesteśmy ze sobą prawie rok i od początku znajomości była taka średnia spotkań. a z pisaniem jest różnie: czasami kilka smsów na godzinę, a czasami przez pół dnia się nie odzywamy do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@radzieckitelewizor: pewnie z początku częściej pisaliście i spotykaliście się? Z czasem jakoś to co raz rzadziej to robiliście? Chyba, że się mylę. Bo w moim przypadku piszemy codziennie, a spotykamy się 2-3 razy w tygodniu i mam wrażenie, że przez te pisanie trochę się jakby "nudzimy" sobą. Nigdy wcześniej nie byłem w związku, a ten jest dosyć o niedługim stażu.
  • Odpowiedz
@texasflood: Piszemy ze sobą przez gadu-gadu codziennie, często rozmawiamy też przez skype'a. Smsy wysyłamy bardzo rzadko. Studiujemy w różnych miastach i widzimy się przez 5 dni w miesiącu lub częściej, spędzamy razem świeta i wakacje. 4 lata jesteśmy razem, ale częstotliwość kontaktów nie zmieniła się od początku związku.
  • Odpowiedz
@texasflood: od początku to było 2,3 razy w tygodniu. Nie więcej. Z powodu obowiązków, pracy. Jak piszecie o niczym konkretnym, żeby tylko pisac, to może to tak wyglądać Nudzicie się. Z początku rozmowy przez telefon, nie pisaliśmy sms-ów. Jeśli tak to konretne, informacyjne. Zmierzały do umówienia się. Teraz zdzwaniamy się wieczorami. Gadka, jak Ci minął dzień, co w pracy, na uczelni i kiedy się widzimy. Kontakt w cztery oczy to podstawa.
  • Odpowiedz
@texasflood: jestem z moim facetem prawie cztery lata i widujemy się codziennie i codziennie któreś z nas u siebie nocuje, do tego smsujemy i piszemy ze sobą na fejsie cały dzień, dopóki się nie zobaczymy :D
  • Odpowiedz