Wpis z mikrobloga

MIRCY CO SIĘ #!$%@?ŁO TO JA NAWET NIE xD
Mój brat jest pszczelarzem amatorem, i dzisiaj pojechał do pasieki i zapomniał części stroju ochronnego - mianowicie rękawic grubych ze skóry, chroniących przed użądleniami xD Przyjechał cały napuchnięty jak #!$%@? która zjadła półmisek naleśników. Stwierdzam wstrząs anafilaktyczny bo na klatce piersiowej czerwone wypryski.
No to akcja szpital, jedziemy i zatrzymują nas gliniarze (pewnie za to 120 km/h w terenie zabudowanym ale nie wiem bo nie jestem specjalistą xD) i ja do nich wyskakuje z pyskiem:

JEDZIEMY DO SZPITALA, SZYBKO #!$%@? WŁĄCZAJCIE CHŁOPAKI KOGUTY I ESKORTUJCIE NAS xD

Jedziemy, daje srogo po piździe w pedały 160km/h HERE xD

SOUNDTRACK: PAN BÓG JUŻ SIĘ ZBLIŻA JUŻ PUKA DO MYCH DRZWI...

W między czasie mój brat na na przednim siedzeniu zemdlał, więc aplikuje mu prawą ręką adrenalinę w udo - żeby nie zszedł w drodze do szpitala. W kompletnym amoku dojeżdżam i policjanici pomagają mi go wnieść do szpitala (nas szczęście miałem z domu 2 km jakieś do szpitala więc akcja szybka, rozumiecie co nie xD)
Ratownicy aplikują mu jeszcze jakieś gówno w żyłe i mój brat magicznie się respanuje xD
Teraz leży już przytomny, #!$%@? co za dzień pełen wrażeń... uff już po wszystkim ale adrenalina jeszcze mi buzuje..
W sumie troche ja w GTA z tą eskortą jedynie bez pięciu gwiazdek, czołem Mirki!

#pogotowie #policja #truestory
Blackman - MIRCY CO SIĘ #!$%@?ŁO TO JA NAWET NIE xD
Mój brat jest pszczelarzem amato...

źródło: comment_lnAxcHa6wWjKGbirPDvEbITr11Yk8J3v.jpg

Pobierz
  • 36
@monalisssa: a co jesli on sam nie jest alergikiem? zapewne tak bylo. na oddzialach alergologicznych jest kupa pszczelarzy, ktorzy nie mieli zadnej alergii, ale po ilustam uzadleniach sie pojawila na jad pszczol.
@pawel_niki: doskonale pytanie. adrenaline trzeba podac jak najwczesniej, jak tylko pojawia sie pierwsze objawy. gdyby nie ta adrenalina w samochodzie to moglby nie odchwycic na sorze
@Turbator:
@Blackman: prawko Ci oczywiście zabrali? Bo powinni za spowodowane zagrożenia tym bardziej, że szpital był 2 km dalej wiec nawet jadąc 50 km/h nic wielkiego by się nie stało.
Poza tym od czego jest pogotowie ratunkowe?