Wpis z mikrobloga

Lepszy od obu wyżej wymienionych.


@Lanc: Zależy co rozumiesz pod pojęciem lepszy, MX200 jest wydajniejszy, również kontroler marvela, ale ma 6GB mniej i pamięci MLC NAND w niższym procesie, nie zapominaj też, że jest to oferta o 39 zł niższa również z darmową wysyłką, a z kuponem 59, nie ma deprecjonować tej oferty, bo była świetna oczywiście jeżeli wyślą. Poza tym nie przypominam sobie by 256GB na allegro był taniej niż
@Pustulka: a widzisz, pokręciłem ;c 389 - 20 kupon z allegro co dało 369 zł w sumie.

W którym miejscu MX200 jest wydajniejszy od M550?
http://ssd.userbenchmark.com/Compare/Crucial-MX200-250GB-vs-Crucial-M550-256GB/3196vs2000
http://www.purepc.pl/pamieci_masowe/test_dyskow_ssd_crucial_mx200_wysoka_wydajnosc_w_dobrej_cenie

W większości testów M550 lekko górą, w reszcie wyniki w granicy błędu pomiarowego.

Aczkolwiek nie zmienia to faktu, że jak x-kom wyśle te SSD za te 300 zł to super deal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W większości testów M550 lekko górą, w reszcie wyniki w granicy błędu pomiarowego.

No chyba nie, przeglądałeś je w ogóle?

W którym miejscu MX200 jest wydajniejszy od M550?


@Lanc: Strony 8-18 w purepc...
@Pustulka: a widzisz, dla mnie te strony to takie testy na siłę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardziej patrzę na wyniki 4k, bo to realnie wpływa na odczucia z pracy w systemie. Plików po SSD nie kopiuję, jak coś instaluję to plik instalacyjny siedzi na HDD, tak więc i tak HDD ogranicza.

Czy MX550 czy MX200 - różnicy nie odczujesz w ogóle ;]
Bardziej patrzę na wyniki 4k, bo to realnie wpływa na odczucia z pracy w systemie.


@Lanc: Dla mnie takie benchmarki z ASS są niemiarodajne, bo niespecjalnie odwzorowują rzeczywistą pracę, a są ładne by móc się pochwalić na forach, w większej ilości tych codziennych mx200 jest trochę lepszy, ale różnice nie są na tyle duże by 99% w ogóle odczuła, łap jeszcze test 240-256GB dysków z PCLab może się komuś przyda -
Aczkolwiek nie zmienia to faktu, że jak x-kom wyśle te SSD za te 300 zł to super deal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawe co teraz zrobi X-KOM


Ja mam że jest przygotowywane do wysłania :)

@Lanc: @Konkol: @facke: @Anekito:

Twoje zamówienie zostało wysłane

Witaj XXXX!


Miło nam poinformować, że zamówione przez Ciebie produkty zostały wysłane pod wskazany adres za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost. Status