Wpis z mikrobloga

Mirki z Lublin, zna ktoś dobrą i tanią wulkanizację? Na letnich oponach mam jakieś cholerne bicie w okolicach 90 - 120 km/h, byłem dwa razy na sprawdzeniu, wyważeniu i tylko się z kasy wysrałem niepotrzebnie a jest jeszcze gorzej. Nie wiem czy felgi kiepskie, czy opony, czy co?

(zawieszenie nieco wywalone swoją drogą, ale na zimowych kołach jest elegancko - więc tu problemu raczej nie ma).

#lublin #motoryzacja #samochody
  • 6
tak podejrzewam, że muszą być opony #!$%@? bo zachciało mi się kupywania używek. Tylko nie wiem które - wolałbym kupić parę niż wszystkie 4. Żeby nie było - przekładałem już z przodu na tył i nadal telepie kierą. Założyłem dla testu zimowe - jedzie się jak po stole w każdym zakresie prędkości. A aktualnie nie mogę założyć tych zimówek by sprawdzić na której osi nie gra, więc wolałbym na dniach gdzieś podjechać
@rzeznia22: możesz spróbować dowazania kół na aucie. Nie wiem gdzie w Lublinie to robią ale skoro w Chełmie się da to pewnie w Lublinie też. Pogooglaj ważenie kół na samochodzie albo dowazanie kół na samochodzie