Wpis z mikrobloga

@Rozpustnik: tez do tych wielu rzeczy o ktorych pisza w necie. Do dreszczyku emocji gdy dzwonilo sie na stacjonarny a odebral rodzic, gdy kolezanka przynosila ci lekcje, ze puszczalo sie strzaly zamiast dzwonic, ze 'pogadamy na gg', ze z kolonii slalo sie pocztowki, itp itd duzo
Ale spojrz ze osoby obecnie 50-60 tez mowia ze u nich bylo inaczej i spokojniej. Narzekamy na smartfony ale sami tez juz mielismy mlodzoencze lata
@Rozpustnik: A są gdzieś dostępne w ogóle na świecie? Idealne były jak dla mnie, twarde (na plus), choć raczej bym powiedział chrupiące, fajny kształt, świetny smak. Z miłą chęcią zjadłbym je jeszcze nie raz nie dwa.
@Rozpustnik: a bo tak się zasugerowałem tym co napisałem na początku "że nie ma ich już w Polsce", to pomyślałem że może wiesz że są gdzieś na świecie, ale chyba jednak nie ma ich nigdzie pod tą nazwą.
@Rozpustnik: w zabce w tym stylu kiedys sprzedawali takie tylko, ze o smaku chilli. Alez to bylo #!$%@? dobre. Dokladnie taki sam ksztalt, ale juz chyba sie tego nigdzie nie dostanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)