Wpis z mikrobloga

@pestis: Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.


to po 10 sekundach masz

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś
@flejwaflejwaplejapleja:
5 lat temu kupiłem 10 letnią toyote (180k km) po lifcie za 10k - z poważniejszych wydatków była skrzynia biegów za 1k.
Chodzi jak złoto, pali jak złoto (nawet w najgorsze mrozy), oleju nie bierze, zawieszenie takie, że na progach zwalniać nie trzeba, spalanie w trasach 6-7l/100, nic tylko lać i jeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie przypuszczałbym, że za takie pieniądze da się kupić coś
@flejwaflejwaplejapleja: Ja bym do tej listy dołożył Toyotę Yaris. Kobiecy samochodzik, jeżeli kupisz bez rudej, to długo nim pojeździsz. Natomiast co do twojej listy, wywal z niej pumę(bardzo często ujeżdzone) i w sumie... każdy z nich będzie dobry. Najlepiej przejdź się po komisach i sprawdź, w którym najlepiej się czujesz. Jak doprecyzujesz, co chcesz wiedzieć o tych samochodzikach, to pomogę.
@pogop: to praktycznie taka sama sytuacja, tylko moje clio 1.2 pali 5,5-6 litrów, ale przesiadam się na 207 ;)
Wydawało mi się, że taka 307 to poniżej 7,5-8 to ciężka sprawa już. ( ͡° ͜ʖ ͡°)