Wpis z mikrobloga

Mirki, przypominam o #konkurs :) Dzisiaj dostałem od Xiaomiforsale dwa produkty od #xiaomi do rozdania na konkurs :) Są to akcesoria do #smartphone o systemie #android i tez #ios :) Co trzeba zrobic? Zapraszajcie znajomych do subowania kanału - potrzeba 350 subow (zostało już tylko 17 !) > https://www.youtube.com/channel/UCMTkC2dA25yFsmtaevpYWfg :) jak będą, nagrywam odcinek z konkursem i zademonstruję, co jest do wygrania :) Oczywiście, żeby być na bieżąco na wykopie zapraszam do obserowwania #majsterpirzu :) #aliexpress
Pirzu - Mirki, przypominam o #konkurs :) Dzisiaj dostałem od Xiaomiforsale dwa produk...

źródło: comment_YItdZalitS2gdgHSw7HZbhrJSJwhfBbB.jpg

Pobierz
  • 12
@PanDziobaku: Po czesci mowisz racje, ale to ma znaczenie w swiecie YTa, kazdy sub ma znadzenie. Jezeli chodzi o anulowanie, to apre osob to zrobilo :) Ale zgodze sie - z pewnoscia nie kazdy sub ma taka wartosc o jakiej marzę :)
@PanDziobaku: Mnie nie zdemotywujesz :) Gdybym chciał byc gwiazda, musialbym byc kretynem lub miec ultra talent :) sa tez mali i znani jutuberzy ktorzy daja rade :) I takich lubie najbardziej :)