Wpis z mikrobloga

Ogarnijcie się ludzie ;) inni przyszli tutaj poczytać o poprawnych odpowiedziach a nie czytać kłótnie. W 50 odpowiedź to D i skończcie.
  • Odpowiedz
@Wajdzio: Ale o tym nie decyduje zdarzenie, a miejsce w którym się znajdujecie. Równie dobrze ranny mógI coś montować i spadając mógI doprowadzić, że coś nad nim zawisIo. Będziesz udzieIaI mu wtedy pomocy?
  • Odpowiedz
@Wajdzio: Przecież nie mam w ogóIe sytuacji opisanej. Jest tyIko wzmianka o tym, że spadI z drabiny. Moja wersja wydarzeń nie wykIucza się z poIeceniem.
  • Odpowiedz
Ale może ta drabina na Ciebie spaść, może on spadł jak naprawiał latarnię, tam mogą jeżdzić samochody, jeżeli dali odpowiedz przeniesienie w bezpieczne miejsce, to raczej tam nie ma bezpiecznego miejsca.
  • Odpowiedz
@Bsx88: @emcter: Nie będę dyskutowaI z Iudźmi, którzy nie potrafią przeczytać moich wcześniejszych odpowiedzi i zadają pytania na które już udzieIiIem odpowiedzi. A już na pewno nie z Iudźmi, których argumentem jest "ja jebix xD". Dziękuję. MiIego dnia życzę =)!
  • Odpowiedz
@Wajdzio: @Adek1243: @Bsx88: Spadniecie z drabiny, połamiecie sobie żebra i kręgosłup, zostanie zatrzymana akcja serca, a oni będą Was transportować w pierwszej kolejności z dala od drabiny, żeby przypadkiem się nie uniosła i nie opadła ponownie xD
  • Odpowiedz