Wpis z mikrobloga

jak mi braknie punkta, pojade do CKE się kłócić :) ratownik medyczny mnie uczył, że najważniejsze jest bezpieczeństwo co by się nie działo, dlatego tak zaznaczyłem.
  • Odpowiedz
@Nights: No wiem, to pytanie jest takie chore. Tak jak 60 : teoretycznie pracodawca może zapytać Ciebie o oczekiwanie wynagrodzenia a także o to czy planujesz potomstwo (w szczególności dla kobiet)
  • Odpowiedz
@Reaveart: KIasa C zaczyna się od 192 (wiki IPv4), więc zostaje aIbo C, aIbo D. DaIej jest napisane, że maska to /24 (wiki maska podsieci). CzyIi maska ma postać 24 jedynek = 255.255.255.0. Oznacza to, że zmieniać się może tyIko ostatni oktet. Zgadza się? =d
  • Odpowiedz
Co do 38D :"
2 pierwsze adresy z klasy B ponieważ 172 = 10101100 zaczyna się od 10 czyli B- odrzucamy.
w odpowiedzi C nie zgadza się bo maska 24 bit a zmienia się 3 oktet - odrzucamy
  • Odpowiedz
Czy wystarczającym dowodem będzie sprawdzenie swoich odpowiedzi na elektrodzie, gdzie są specjaliści? na wykopie są tylko domysły i pseudoinformatycy.
  • Odpowiedz
@Wajdzio: Dobrze "p------i" (nie można grzeczniej? =) ). Ale odpowiem za Adka.. JeśIi kogoś poraziI prąd i znajduje się w bezpiecznym miejscu to nie ma potrzeby go przenosić. W tym zadaniu probIemem jest fakt, że nie jest okreśIone, czy znajduje się w bezpiecznym miejscu, czy nie.
  • Odpowiedz