Wpis z mikrobloga

Mój kumpel to wcielenie ##!$%@? i najlepszy manipulant jakiego znam. Miał rok dziekanki na studiach i w ubiegłym semestrze wrócił na uczelnię. I tak zaczął studia później niż wszyscy, więc od większości kolegów i koleżanek był 3-4 lata starszy. Strasznie go #!$%@?ły gimby (między 20/21 a 24/25 jednak jest spora różnica w większości przypadków), więc postanowił #!$%@?ć trolololo roku.

Mieli jakiś jeden #!$%@? egzamin ustny z czegoś związanego z prawem. Ten król komedii wcisnął wszystkim na fejsbukowej grupie, że jest lajtowy, dwa pytanka, psor podpowiada no sielanka! Efekt - gimby poprzychodziły ledwo przygotowane i 80% roku #!$%@?ło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Drugi termin, nasz śmieszek zawadjaka sprzedał info, że psor daje to samo co na pierwszym i tylko trzeba się z tego przygotować. Część oczywiście była obrażona po pierwszym terminie i nie uwierzyła, ale część idiotów łyknęła jak pelikany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Efekt - ~40% roku #!$%@?ło drugi, ostateczny termin i musi brać warunek :D

Teraz się cieszy i mówi, że jak uczelnia nie potrafi zrobić odsiewu na #studia to on to wziął w swoje ręce :D
  • 57
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem: choćby ten. i skoro jesteś na prawie to polecam nauczyć czytać się ze zrozumieniem. pisałem, że masz kija w dupie, a nie, że jesteś nadludziem. jak będziesz tak czytał kodeksy jak wpisy to Cię wywalą po tej sesji i garniturek od rodziców Ci nie pomoże dx
  • Odpowiedz
@ilmash: więc na wykopie nie wolno się zapytać, skąd hejt wykopowiczów na dany temat bo nagle ma się kija w dupie?

Niedawno się dowiedziałem z wykopu, że ludzie noszący koszule z krótkim rękawem to podludzie, dzisiaj się dowiedziałem, że studiujący prawo to w zasadzie według wykopu też podludzie uważający się za nadludzi. Czego dowiem się jutro z wykopu?

I co ciekawe, zawsze, ale to zawsze chamskie docinki ze strony anonimowych
  • Odpowiedz
@Dobre_bo_z_Marcepanem:
Powodów może być kilka:
1.Mimo że 90% użytkowników tego portalu wierzy w wolny rynek (także zawodów) to jednak sporo tu kuców uważających że elitę społeczeństwa powinni stanowić ścisłowcy, a zwłaszcza Ci po polibudach. I niektórych może uwierać fakt że prawnicy czyli typowi humaniści wciąż stanowią elitę klasy średniej.
2.Wielu tu uważa że prawo powinno być na tyle proste żeby prawnicy nie byli potrzebni - też tak uważam, ale nie
  • Odpowiedz
@Assailant: zauważ, że ja osobiście ewidentnie gościa trolluję i śmieję się z jego zachowania a jemu o mało co żyłka nie pęknie gdzieś po drugiej stronie monitora :D
  • Odpowiedz
Widzę, że z racji wieku i rzekomego powodzenia u studentek, to ja powinienem chyba zmienić kierunek, bo na infie, to jak wiadomo kobiety jak te świnki morskie.
  • Odpowiedz
@Groteskowy: wali sciema na kilometr, przecież ludzie dużo wcześniej sprawdzają wykladowce. Plus opinie które krążą choćby po akademikach, a tutaj jeden typ DWA razy tak #!$%@?... jasne.
  • Odpowiedz
@Groteskowy: Za co? Jak ktoś nie ma mózgu, łyka wszystko jak pelikan i idzie na egzamin nieprzygotowany na podstawie zeznań typa który kilka dni wcześniej już poleciał sobie w #!$%@?, to nie wiem czy zasługuje na dyplom ukończenia gimnazjum, a co dopiero magistra :v

Jak by nie było koleś był razem z nimi na roku, wszyscy mu zaufali, przejechali się. Szczerze to jak by mi taki wodzirej na pewniaka wcisnął
  • Odpowiedz
@zackson: no to ty chyba dawno nie byłeś na studiach, ludzie to co rok to większe debile.

@arbuz77: na egzamin należy przyjść nauczonym a nie wierzyć w przepowiednie anonimowych wieszczów. Jak #!$%@?łeś egzamin bo uwierzyłeś w bzdury szerzone przez jakiegoś typa którego prawie nikt na roku nie zna, a który kilka dni wcześniej już coś odwalił to możesz mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie.
  • Odpowiedz