Wpis z mikrobloga

Mój kumpel to wcielenie ##!$%@? i najlepszy manipulant jakiego znam. Miał rok dziekanki na studiach i w ubiegłym semestrze wrócił na uczelnię. I tak zaczął studia później niż wszyscy, więc od większości kolegów i koleżanek był 3-4 lata starszy. Strasznie go #!$%@?ły gimby (między 20/21 a 24/25 jednak jest spora różnica w większości przypadków), więc postanowił #!$%@?ć trolololo roku.

Mieli jakiś jeden #!$%@? egzamin ustny z czegoś związanego z prawem. Ten król komedii wcisnął wszystkim na fejsbukowej grupie, że jest lajtowy, dwa pytanka, psor podpowiada no sielanka! Efekt - gimby poprzychodziły ledwo przygotowane i 80% roku #!$%@?ło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Drugi termin, nasz śmieszek zawadjaka sprzedał info, że psor daje to samo co na pierwszym i tylko trzeba się z tego przygotować. Część oczywiście była obrażona po pierwszym terminie i nie uwierzyła, ale część idiotów łyknęła jak pelikany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Efekt - ~40% roku #!$%@?ło drugi, ostateczny termin i musi brać warunek :D

Teraz się cieszy i mówi, że jak uczelnia nie potrafi zrobić odsiewu na #studia to on to wziął w swoje ręce :D
  • 57
  • Odpowiedz
Ja kończę właśnie informatyka. Na szczęście na tego typu studiach liczy się myślenie. Jeśli czegoś nie umiesz a jest przyzwoity ćwiczeniowiec/wykladowca sprawdzi Twoje myślenie i od biedy tą 3 wpisze.
Ale człowiek #!$%@? to mało powiedziane, jaki koleś... :D
  • Odpowiedz
Hmmm
"(między 20/21 a 24/25 jednak jest spora różnica w większości przypadków)".
A teraz pomyśleć, że jednak spora część, w tym ja, wykopków to +30. To jest dopiero przepaść mentalna :p
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: Ja mam kija w dupie? Możesz uzasadnić po czym to wywnioskowałaś? Czy tak krótko jesteś na wykopie, że jeszcze nie zauważyłaś, że to kija w dupie ma Bóg jeden wie jak genialna elita na wykopie?

Ja jestem sobie zwykłym studentem, ale owszem, "nadludzie" na tym kierunku to częste zjawisko. Nie rozumiem jednak, dlaczego za takich obrywa na wykopie od razu sam kierunek.
  • Odpowiedz