Wpis z mikrobloga

Mój kumpel to wcielenie ##!$%@? i najlepszy manipulant jakiego znam. Miał rok dziekanki na studiach i w ubiegłym semestrze wrócił na uczelnię. I tak zaczął studia później niż wszyscy, więc od większości kolegów i koleżanek był 3-4 lata starszy. Strasznie go #!$%@?ły gimby (między 20/21 a 24/25 jednak jest spora różnica w większości przypadków), więc postanowił #!$%@?ć trolololo roku.

Mieli jakiś jeden #!$%@? egzamin ustny z czegoś związanego z prawem. Ten król komedii wcisnął wszystkim na fejsbukowej grupie, że jest lajtowy, dwa pytanka, psor podpowiada no sielanka! Efekt - gimby poprzychodziły ledwo przygotowane i 80% roku #!$%@?ło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Drugi termin, nasz śmieszek zawadjaka sprzedał info, że psor daje to samo co na pierwszym i tylko trzeba się z tego przygotować. Część oczywiście była obrażona po pierwszym terminie i nie uwierzyła, ale część idiotów łyknęła jak pelikany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Efekt - ~40% roku #!$%@?ło drugi, ostateczny termin i musi brać warunek :D

Teraz się cieszy i mówi, że jak uczelnia nie potrafi zrobić odsiewu na #studia to on to wziął w swoje ręce :D
  • 57
@Dizkret: nie mam zielonego pojęcia ale z tego co mi mówił to rzadko się u tego profesora zdarzają warunki bo daje dużo możliwości poprawy ale teraz się #!$%@?ł że ludzie przyszli aż tak nieprzygotowani na pierwszy termin.
@Groteskowy: U mnie by nie przeszlo, bo kazdy wie ze ludzie z roku moga byc #!$%@? xD A jak kiedys wrzucilam bezinteresownie wazne notatki to mnie kilka osob pod niebiosa wyslawialo, jeden chlop sie nawet zakochal ze taka dobra jestem xD