Wpis z mikrobloga

Widzę, że mikrolog opanowało disco, hip hop i inne takie wynalazki. Czy wy powariowaliście?
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Axelio: Disco polo? Ja nigdy nie lubiłam, nawet jak byłam mała to śmiałam się, że mój ojciec słucha..i wszyscy znajomi:) Ja, jak ta hipsterka, słuchałam czegoś innego..:D W '10 byłam na festiwalu disco polo,zupełnie przypadkiem..impreza nieziemska! :D miło to wspominam:) A na Ace of base się wychowałam i lubię wracać do tych czasów..:)
  • Odpowiedz
@truskawkens: A po co mi one? Nie mam magnetofonu więc co mam z nimi zrobić? Dostałem je od kolegi za darmo, więc sprzedaję. Myślałem, że może kiedyś się przydadzą, ale nie mam na to czasu. Ile to jest warte? Dałem 1zł w ofercie.
  • Odpowiedz
@Axelio: Powinno ładnie pójść..:) Jeszcze kilka lat i niezła perełka będzie..:) Ja swoich płyt nie sprzedaję, jestem bardzo sentymentalna.. jak na nie patrzę to przypominają mi się wszystkie koncerty które organizowałam dla dzieci z osiedla.. mając mniej niż 10 lat..:D :D :D Nie mogłabym ich tak po prostu sprzedać, nie teraz..:)

proszę ,dla Ciebie:)
  • Odpowiedz
@Axelio: kocham te klimaty!!

a No Limit ubóstwiam...no no no no there's no limit..! jak byłam mała i moi rodzice słuchali to śpiewałam "nołmor nołmor nołmor.." :D :D:D jezu co za czasy..cudo!

a to?? albo to??:D - sweet dreams mogę słuchać każdego dnia, zarówno w tej wersji jak i Mansona..:))
  • Odpowiedz