Wpis z mikrobloga

@wladcainternetu: Dziwi mnie wiele rzeczy. (sporo z tych punktow to ja pamietam z dyskusji na Wykopie na przestrzeni ostatniego ~roku; z d--y nie sa wziete). Sprawy dynamicznie sie rozwijaja. Konczac temat z mojej strony: na chwile obecna jestem w stanie dac Sumlinskiemu wiekszy kredyt zaufania niz Stonodze. Wszystko moze sie jeszcze zmienic. Za tydzien bede sie widzial Sumlinskim i nie omieszkam go zapytac o rozwiniecie swojej wypowiedzi n.t. Stonogi.
  • Odpowiedz
@wladcainternetu:

spoko daj znać co powie

Nie byl skory do szczegolowej rozmowy o Stonodze. Nie chce rozwijac tematu o Stonodze do momentu debaty z nim (t.j. 2 lipca). Odebralem to tak, ze ma jakiegos asa w rekawie, ktorym bycmoze pochwali sie dopiero podczas spotkania ze Zbyniem. Pozyjemy zobaczymy.
  • Odpowiedz
@wladcainternetu: Chcialem nieco zaktualizowac temat z mojej strony. O ile do tej pory dawalem obu panom kredyt zaufania, o tyle Stonoga go juz praktycznie stracil. W skrocie: jest niekonsekwentny w tym co mowi i w paru sprawach zaczyna pieprzyc jak potluczony (np. w temacie Bolka). Dodatkowo pobanowal juz na swoim profilu kilka tysiecy zwyklych uzytkownikow (nie trollow), ktorzy w kometarzach zarzucali mu wlasnie brak konsekwentnosci wypowiedzi czy mijanie sie z
  • Odpowiedz