Wpis z mikrobloga

Hey Mirki, to moj pierwszy wpis na nocnej bo dzis dopiero na nia zasluzylem. Wczesniej lapalem sie na poczatek ale szedlem spac przed koncem wiec lipa.

Jestem 14 godzine w pracy. Zostalo mi jeszcze 10.

W #szczecin sa dni morza. Pracuje w "ochronie" pierwszy raz w zyciu a na codzien studiuje. Byla opcja, szybki hajsik mowie ok. Mialem pracowac do 2h temu ale gosc na nocna sie nie stawil i podjalem challange 24h roby. Jedzenie mi sie skonczylo. Mam troche wody i jednego energetyka od sprzatacza bo mu zostal. Zimno bo nie mam wystarczajaco cieplych spodni. Zostalo mi 55% baterii i 4 papierosy. Siedze przy wejsciu na Marine na Lasztowni (tam gdzie juwenalia). Jakby ktos byl w okolicy to Miraski, moze znajdzie w kieszeni jakies kanapki bo nie mam jak sie urwac ani gdzie bo w kolo tylko piach i woda:p

Przed chwila odwiedzil mnie kierownik zmiany i powiedzial, ze jak skoncze o 10 to moge wrocic do domu i sie spokojnie wyspac bo mam dopiero na 13 do 24 xD Kaska sie przyda bo wakacje wiec moze dam rade a jak nie to przeciez na sile mnie nie trzymaja.
Ile plusow tylke h jeszcze wytrzymam na bank;p

Wiec, wstalem wczoraj o 7, zasne jutro o 1 w nocy :D

A z tymi kanapkami.. patrzac ile tu zostaje i jakie mam widoki na cokolwiek do szamy, przyjme kazda ilosc :p

#tylkonocna #nocnazmiana #mojdzienwpracy #pracbaza
Hubstein - Hey Mirki, to moj pierwszy wpis na nocnej bo dzis dopiero na nia zasluzyle...

źródło: comment_JfpNktfKVFCL8SU6LmjfFCjdNmdxCDxD.jpg

Pobierz
  • 15
@Zircon gdybym nie chcial to schlalbym sie ze znajomymi i przespal caly dzien. Jesli to jest moja alternatywa (nienajgorsza ale juz wielokrotnie stosowana) to wole zamiast byc -50 zl w plecy, jestem +200 do przodu. Profit?;p nie sa to kokosy ani praca marzen ale lepsze to niz siedzenie na dupie i zerowanie na portfelu rodzicow. Chyba, ze to mniej upadlajace. Niech nie bedzie Ci "amutno" ale milo, ze ktos sie o mnie
Wystarczajaca duzo zeby przyjsc do pracy ale wystarczajaco malo zeby byc z niej niezadowolonym liczac kazda godzine ciezkim westchnieciem. 8-10 zl za h w zaleznosci od.. rzeczy. I mimo, ze to i tak niezle jak na siedzenie i walke z grawitacja lub z proba popelnienia samobojstwa z nudow to nic nie robienie sprawia, ze czas leci jak krew z nosa :p

@pr0skater00