Wpis z mikrobloga

Kij już z bieżącym tematem, ale...

z tego wyrosłam. Niech każdy pozostanie przy swoim zdaniu.

@Mirabelkowa:
...czy Twoje dialogi polegają na tym, by każdy skupił się na wygłoszeniu swojego zdania... i przy nim pozostał? Nudy! Mam nadzieję, że tak jednak nie jest.

Zatyczki do uszu i kajdanki na klawiaturę. Broń się nimi przed trollowaniem. W moich postach tego nie znajdziesz, cumpelo.
  • Odpowiedz
@CiociaDobraRada: #!$%@?.

slavic master race, tylko słowianki (no dobra, germanki i nordyczki też spoko)


Mają ruskie


wschodni słowianie są inni, bardziej mongoloidalni, więc nie


biedne


???



wiecznie smutne i niezadowolone mordy


To niewiele zmienia.


garbate plecy


to problem wszystkich krajow nowoczesnych


i ubierają się w ciuchy jak z darów dla powodzian.


Żadna różnica, jak ubierzesz wiedźme dobrze, nie przeobraża się nagle, ani jak kopciuszka w łachmany.

Chociaz to raczej problem Polski
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: @Mirabelkowa: Mocno przesadzone te liczby, nieraz będąc "na mieście" prowadzę obserwacje a nieraz i nawet liczę wg kategorii. Wychodzi mi wtedy, że "fajna" jest 1 na ok 8-10, a "zajebista" to już z 1 na 50-60, reszta zalicza się do grup "zwykła"/"może być", "słaba" lub wręcz "paszczurna". Ot jak ze wszystkim, większość społeczeństwa jest przeciętna (u mężczyzn jest pewnie podobnie, ale nie nie prowadzę takich obserwacji).
  • Odpowiedz
@CiociaDobraRada: Ja pozwolę sobie spojrzeć bardziej globalnie na temat, dziewczyny ze Skandynawii są piękne ale moje serce podbiły Kolumbijki ;) Mimo wszystko potrafię też docenić urok naszych pań i zgadzam się z Tobą w połowie. Według mnie w każdym kraju znajdą się ładne kobiety, znam kilka bardzo atrakcyjnych dziewczyn zza naszej zachodniej granicy ;)
  • Odpowiedz
To kto? Niemki? Hmm, no proszę cię. Brytyjki? Zdecydowanie nie wydaje mi się. Miewają fajne stylówy, ale zdecydowanie nie zawsze. Większość nie jest zbyt ciekawych, a sporo jest grubawych.


@Sh1eldeR: Kolumbijki i Wenezuelki srają na Polki i ogónie europejki. Co najwyżej blond szwedki mogły by zawalczyć o miano najpięknięjszych. Polki gdzieś w środku, ale na pewno nie w czołówce.
  • Odpowiedz