Wpis z mikrobloga

#pokazzakupy #itemyzchin, czyli akcesoria do #epapieros z #aliexpress:

"kablowa" bateria do ep. Obudowa wydaje się być metalowa? (dość ciężkie to jest, i chłodne w dotyku). Sprzęt działa, użytkowniczka zadowolona.

Kupiona tutaj

Minus: długa dostawa (~60dni)
Plus: za darmo (rozpatrzone dispute, później my friend nie chciał zwrotu kasy jak mu to zaproponowałem >.> )

Jak za tą cenę (~15zł) wydaje się być przydatnym gadżetem :)
noriad - #pokazzakupy #itemyzchin, czyli akcesoria do #epapieros z #aliexpress:

"k...

źródło: comment_xHEBl00VOsJeq12ehHmkR9uRWzerJZ4A.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@GaHee: No właśnie chyba Ty coś kiedyś pisałeś. @Kalafioor: Nunchaku taki wystarczający, ale i tak przesiadłem się z niego na boxa iSticka 50W i o niebo wygodniejszy, świetnie leży w łapsku, może pierwszy dzień dziwnie, że myślałem że mniejszy, że lżejszy, ale nie żałuje i polecam
  • Odpowiedz
@beer_man: Nunchaku mi wystarcza narazie, po prostu bateria :D Mam zamiar się przenieść na coś innego, ale nie w najbliższym czasie. Może jak będę miał nadmiar pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kalafioor: Nie jest złe, co prawda ludzie narzekali, ale ja ze swoim nie mam problemów, rzecz w tym, że ma 18W, 2000mAh i kosztuje 130zł czyli dokładnie tyle co iStick 50w (4400mAh) w urodzinowej promocji edymu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widzę że wyszedł v2, ale straszne gówno, dopłacasz 10pln i dostajesz oklejonego festyniarsko
  • Odpowiedz
@Kalafioor: @beer_man: Panowie, porównywać coś za 15zł a coś za 130zł to tak trochę nie teges...

Fakt, nie twierdzę, że jest to zrobione super. Nie twierdzę, że to wytrzyma 5 lat. Ale za te pieniądze, myślę że można spróbować, bo nawet jak się rozpadnie po miesiącu to strasznie szkoda nie będzie :)
  • Odpowiedz
@noriad: mam takie dwa w domu :) po jakimś czasie w obydwu wyrabia sie kabel w tym miejscu gdzie wchodzi w to metalowe, ten co ty masz z tego co pamiętam (bo juz ich nie używałem dawno) ma 4 możliwe napięcia, chyba 3 kliknięciami sie je zmienia albo 4 , działa spoko, tylko ten kabel wnerwia, bo jak sie wyrobi, to kazdy najmniejszy ruch i Ci sie sprzecik wyłącza -
  • Odpowiedz