Wpis z mikrobloga

Skarbnica wiedzy dla #rozowepaski

"Jeśli miła dziewczyna jest nadgorliwa, jej zachowanie mówi: „Nie mam wystarczająco dużo do zaoferowania, jestem do niczego”. Zołza przeciwnie, wysyła zupełnie inny komunikat: „Jestem kimś. Chcesz, bierz, nie chcesz, nie bierz”.

"Kobieta, która jest zbyt miła, studzi w nim cały zapał. Mężczyznę ogarnia znużenie, jeśli w osiągniecie celu włożył niewiele wysiłku."

"Na początku miej oczy szeroko otwarte i pamiętaj o jednym: jeśli on palcem nie kiwnie, żeby ci zaimponować na etapie zalotów, pokazuje, że nie ma nic do zaoferowania w przyszłości."

"Nie zrozum mnie źle: bezwarunkowa miłość to piękna rzecz. Ale dopiero po tym, jak twoje warunki zostaną spełnione."

"Zachowanie zołzy pozwala mężczyźnie zrozumieć bez słów,że ona nie postawi krzyżyka na swoim życiu po to, żeby go zadowolić.''
#heheszki #logikarozowychpaskow #zwiazki
Pobierz nielubieoliwek - Skarbnica wiedzy dla #rozowepaski

"Jeśli miła dziewczyna jest nad...
źródło: comment_2Wv5CZwp1sIiqT3vIehxp0DIWeXijC9k.jpg
  • 27
Warto pamiętać, że z zołzą ogarnięty facet dłużej nigdy nie będzie. Wśród znajomych zaobserwowałem zresztą, że im ktoś bardziej ogarnięty i bardziej alfa, im lepiej idzie mu z kobietami, tym mniejsze chęci ma nawet na krótkie znajomości z "zołzą". Na dłuższe znajomości nimi decydują się jedynie nieogary. Nie muszą to być wszechstronni idioci, bo ktoś może mieć doskonałe umiejętności analityczne a beznadziejną wiedzę o relacjach damsko-męskich. Ale kto jest dłużej z zołzą,
@Laliqu: #heheszki I vice versa. Czasem jak ktoś proponuje sformalizowanie relacji to idealna (albo raczej-najwyższa) pora żeby się zastanowić,czy na pewno chce się z tą osobą spędzić całe życie,albo przynajmniej jego część. A jak nie to trzeba zwijać manatki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nielubieoliwek: raczej idealny poradnik jak stać się 40-letnią samotną kociarą, tak zwaną "silną, niezależną kobietą wyzwoloną". Zołzy po pierwsze odstraszają większość facetów, tych co się odważą szybko zniechęcą, takie "w sam raz na raz" i tyle. Od kiedy szacunek do siebie to bycie dla kogoś niemiłym. Wolę związek z miłą, kochającą mnie kobietą, z jedną zołzą już byłem i mi wystarczy, każdy kto ma podobne doświadczenia Wam to powie.

Facet wraca
@Jajcew:

Facet wraca do domu to chce zostać pocałowany, na stole powinien być obiad a jak nie to przynajmniej do odgrzania, być spytany jak minął dzień i ogólnie czuć się dobrze zamiast wracać do domu


Znam taką dziewczynę, która tak robi. Niestety, jej związki trwają kilka miesięcy i ciągle jest 35 letnią starą panną.
Może dlatego, że po 3 tygodniach mówi o malżeństwie i dzieciach? :)
Może dlatego, że po 3 tygodniach mówi o malżeństwie i dzieciach?

@asique: nie może, a na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@miesozerna: ale to jest przecież prawda uniwersalna, co może teraz napisze książkę że trzeba jeść albo oddychać żeby żyć?