Wpis z mikrobloga

Oj Mirczątka, co za dzień :))

Dopiero 13:44, a ja już tyle zrobiłam od rana! Pomijając podróże po hurtowniach, Leroyach i Castoramach z rana, to o 10 przyjechały do mnie dwie PRZEŚLICZNE agamy brodate na hotel. Półroczne, duże, żarłoczne i najcudowniej wybarwione. ?Jedne red/orange hypo leatherback, druga jakiś orange translucent. Cuda <3

obie panie
pani z lewej
zbliżenie
transsss

Do tego, żeby było mało - zaczynają się kluć maleństwa z drugiego miotu. Skubańce, IDEALNIE po 2 miesiącach od znoszenia. 12 kwiecień - 12 czerwiec;D Zrobiłam for fun porównanie wielkości agamy świeżo wyklutej i takiej, która ma kilka dni ponad miesiąc. ZDZIWIŁAM się, że jest taka gigantyczna różnica. GGIIIIIIGAAAAA :D

OOOO

A ponowie samcowie skumulowali się na ścianie przy szybie i wiszą tak razem ;D

tak o

I to tyle na ten moment, jak się kolejne malce poklują, to dam znać :)

Fanpage - Strona - Allegro

#agama #agamy#terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #gadzibastion Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)

@gravedigger @pankara @x-SANTA-x @leworwel @Papja @Cahir22 @Ranfun @Kodys @Queiroz @Jormungand @Turrsky @skrajnaa @Migfirefox: @foxmurder @nietopies @Maupolina @Pio23 @avible @kamdz: @nat89
Khaleesi - Oj Mirczątka, co za dzień :))

Dopiero 13:44, a ja już tyle zrobiłam od ...

źródło: comment_iHkbSnEoikczX37MQo6466dNguDqhWO3.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@SiDi: utrzymanie to tak z 30-40 zł miesięcznie. Zależy, czy mądrze wydajesz kasę, czy kupujesz w dużych zoologicznych żarcie, bo tam mało, a drogo ;D
  • Odpowiedz