Wpis z mikrobloga

27 Czerwca Kukiz ogłosił pełny program

@Gert: chyba ogłosi, miałeś na myśli czas przyszły?

Taki korwin do dzisiaj nie ma programu a jakoś mu tego nie wypominacie.

ja tam wypominam XÐ
Dobra, to zaklinujcie mi do programów partii Korwin, do programu Brauna albo do programu Ruchu Narodowego.

Pokażcie ich doskonałe programy zamiany Polski w mocarstwo, spisane na papierze i poparte solidną matematyką. Czekam!


@destroner: " A u Was biją murzynów!"

Od człowieka, który ma ambicje (współ)rządzenia Polską oczekiwałbym spójnego programu, wraz z wyliczeniami. Tego samego nie oczekuję od partii z 3-5% poparcia, tym bardziej że ta ostatnia od 25 lat trąbi o
@spluczka:

" A u Was biją murzynów!"


To, że żadna inna partia opozycyjna, nawet te które od Kukiza są w polityce dużo, dużo dłużej nie ma dzisiaj swojego programu, to nie argument z dupy, a bardzo istotny fakt, więc to powiedzenie to nic więcej niż czysta złośliwość.

Od człowieka, który ma ambicje (współ)rządzenia Polską oczekiwałbym spójnego programu, wraz z wyliczeniami. Tego samego nie oczekuję od partii z 3-5% poparcia.


Może ty
Może ty oczekujesz, ale powiedz, kto zagłosował na PiS albo na PO w wyniku tego, że przeczytał ich program. To, że w naszym społeczeństwie wygrywa się wybory jak się wygrywa nie jest dobre, ale taka jest rzeczywistość.


@destroner: Dokładnie tak. Nie wiem kto głosował na PiS albo PO i nie interesuje mnie to. Ja przy wyborze partii, wpierw zwracam uwagę na fundamenty ideowe, na które dane ugrupowanie się powołuje, potem na
być może osoby, które oddały na niego głos w wyborach prezydenckich - nie oczekiwały po nim żadnego programu. Jednak prezydent nie zajmuje się, zwyczajowo - inicjowaniem zmian ustawodawczych czy konstytucyjnych. A nawet jeśli to robi - to musi posiadać zaplecze polityczne w Sejmie, które za tymi zmianami się opowie.

Przypominam, że na jesieni odbędą się wybory parlamentarne.


@spluczka: Założę się, że nic w decyzjach ludzi się nie zmieni między wyborami prezydenckimi,
Pobierz d.....r - > być może osoby, które oddały na niego głos w wyborach prezydenckich - nie...
źródło: comment_iOtcrQbMGhxFsDSIcX0ftBDH804Iu0yl.jpg