Wpis z mikrobloga

@Spaceman_: o k… następny który wierzy, że rzeczywistość da się dostosować do programów polityków. Ja #!$%@? ale beka. Sorry ale rzeczywistość rządzi się swoimi własnymi prawami i działania muszą być dostosowane do rzeczywistości. Programy polityczne i ich istnienie to dla mnie jedna wielka beka.
A jeszcze większą mam z tych, którzy toczą pianę o to czy ktoś ma czy nie ma programu spisanego na papierze. Widać wtedy jak na dłoni, że
Programy polityczne i ich istnienie to dla mnie jedna wielka beka.


@franekfm: to niech usunie jowy z programu skoro to taka beka.

A jeszcze większą mam z tych, którzy toczą pianę o to czy ktoś ma czy nie ma programu spisanego na papierze. Widać wtedy jak na dłoni, że takie osoby ch… o życiu wiedzą.


@franekfm: miliony polityków na całym świecie ch... o życiu wiedzą tylko franek jest światły.
Z
miliony polityków na całym świecie ch... o życiu wiedzą


@Spaceman_: owszem bo to sprzedawcy, a jak rządzą sprzedawcy to nie będzie dobrze, bo najlepsze korzyści dla nich to sprzedawanie gówna w ładnym opakowaniu, bo niskie koszty produkcji i duża prowizja.

Sprzedawcy mają to do siebie, że ch… wiedzą o zasadach działania produktów, po prostu dużo #!$%@?ą i wciskają ciemnotę. Miliony „Polityków” XÞ XÞ XÞ
Pobierz franekfm - > miliony polityków na całym świecie ch... o życiu wiedzą

@Spaceman_: o...
źródło: comment_RJMTWL4oWzO7I8wo4tATWEgnXDVRL0q3.jpg
Wołam @spluczka bo też śledzi wypowiedzi Kukiza.


@Spaceman_: póki co - ja nic nie wiem o szczegółach programu czy nawet - postulatów Kukiza. Wiadomo tylko to, co sam Kukiz opublikował. A to co sam opublikował - jest mało CASowskie, a mocno - populistyczne (ograniczanie i regulowanie rynku mediów, itp)

Nie istnieją też żadne oficjalne informacje o tym, kto jest odpowiedzialny za szczegóły programowe. Jak widać, na podstawie tego co dotychczas opublikowano