Wpis z mikrobloga

Wczoraj trochę się wygadaliśmy, dlatego dziś mamy oficjalne #oswiadczenie

Planujemy wydać grę planszową inspirowaną pracą serwisu, gracze wcielają się w techników wykonujących naprawy. Gra zawiera wiele "inside jokes" oraz ciekawostek z życia technika.

Gra jest już prawie na ukończeniu i niedługo wykonamy pierwsze grywalne prototypy.

Teraz przechodząc do sedna - szukamy beta-testerów naszej gry którzy #zadarmo w formie #rozdajo otrzymają egzemplarze do testów. Po testach gra pozostaje ich własnością.

Wśród osób plusujących ten post wybierzemy 3 beta-testerów i 10 osób które otrzymają gotową grę gdy będzie wydana.

Beta testerzy będą mogli wymyśleć własną kartę "ZLECENIE NAPRAWY" lub "KONTROLA JAKOŚCI" które zostaną dodane do gry.

W komentarzach dodamy kilka screenów z gry, z różnych etapów produkcji.

#ciekawostki #gry #rozrywka #technologia #gamedev #serwispc
naprawalaptopow - Wczoraj trochę się wygadaliśmy, dlatego dziś mamy oficjalne #oswiad...

źródło: comment_j50srqP7Z7KegIlBwg77GMNPaEgLNDYh.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@naprawalaptopow: #musthave każdego informatyka ;-) W sumie całkiem dobry pomysł, jednak mam pytanie. Mimo wszystko gra bazuje na znanej Monopoly. Czy w związku z tym musieliście zdobywać jakieś pozwolenie, licencję czy coś takiego na wydanie takiej gry?
  • Odpowiedz
Nasz projekt nie narusza żadnych praw Monopoly


@naprawalaptopow: nie wątpię, a tylko się zastanawiam, bo mimo wszystko inspiracja tamtą grą, no i układ planszy (chyba) identyczny. W każdym razie ja już mogę podać mój adres do wysyłki :)
  • Odpowiedz