Wpis z mikrobloga

No, to wszystkie mirki, które teraz muszą się męczyć w #pracbaza łączmy się w bulu i ćerpieniu...

Pozdro z naszego obecnego 'biura'.

#friqnabali #feuernabali

Poniżej zagadka dla fanów Pogromców Mitów.


#pogromcymitow

( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)-
( ͡ ͜ʖ ͡)
T.....Q - No, to wszystkie mirki, które teraz muszą się męczyć w #pracbaza łączmy się...

źródło: comment_3ss8e1Y7cGURsnq7nSCKSCstHRXUN9t1.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheFriQ: Ach ten wpis oczywiście miał na celu wywołanie kontrowersji, wzmożenie bólu dupy u Polaczków którzy nie potrafią wziąć spraw w swoje ręce. I co najlepsze to zadziała, zwłaszcza tutaj na wykopie.

A ja nie będac Polaczkiem uśmiechnę się do was i zażyczę jeszcze większego powodzenia, uwielbiam gdy moi rodacy radzą sobie i realizują swoje marzenia, mam do tego amerykańskie podejście, cieszę się gdy ktoś z "moich" się realizuje (nie
  • Odpowiedz
@Namarin: no i #!$%@? Ty i kilku tylko rozumie, ze to nie jest na powaznie. Na zywo jestesmy mili i wporzo. Goscilismy juz mirka z dziewczyna, gonciarza z dziewczyna, drugiego mirka i jego kolezanki. @jrider wlasnie ostatnio byl. 9 dni jakos u nas siedzial. Kanapa byla. Chcial w ubud zostac to ogarnalem mu tam spanie. Wszystko sie da w cywilizowany sposob i rozmowa zalatwic.

A ze buldópy wychodzi, no
  • Odpowiedz
@TheFriQ: Za trzy miesiące emigruję i jak się ustawię w nowym miejscu (coś odłożę) to czy istnieje szansa by przyjechać do was na jakiś krótki urlop? tak dla towarzystwa?
  • Odpowiedz
@TheFriQ: Podczas pierwszej swojej emigracji miesiąc spałem na drewnianym parkiecie, tylko w cienkim śpiworze. Irlandia, Luty, zimno. Obok pierdzący i chrapiący otyły pocący się współlokator. Naprawdę wasza kanapa to królewskie łoże w porównaniu z tym :)
  • Odpowiedz
dźwięk pękających dup da rade okrążyć ziemię trzykrotnie


@TheFriQ: Zapisuję ten tekst na specjalna okazję bo rykłem potężnie :D

O ile wpis jeszcze to taki "medium quality bait" to Twoje komentarze to już ewidentne prowokowanie sporej częsci mireczków, i niecierpliwe wyczekiwanie na reakcję - jak na mój gust to trochę mało ma wspólnego z dystansem ;)

PS. Pozdrawiam, zdrówka i powodzenia w dalszej pracy życzę ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Czy jeżeli zapostujemy zdjęcie jak pracujemy z plaży za kilka tysięcy dolarów miesięcznie to czy dźwięk pękających dup da rade okrążyć ziemię trzykrotnie?


@TheFriQ: Just use Your imagination, nothing is impossible.

Dźwięk swoją drogą ale pomyśl że, wibracje pękających dup mogą być zapoczątkowaniem tragedii, prowodyrem internetowego zatrzęsienia łączy, zakłóceń a nawet zapaści fal wifi. Wasze zdjęcia mogą być przyczyną załamania nerwowego co poniektórych słabych wykopków, przyczyną masowego powstawania zmarszczek na
  • Odpowiedz