Wpis z mikrobloga

475,78 - 14,49 = 461,29

Odkryłam nowe miejsce do jeżdżenia!
Przez ponad godzinę jeżdżenia nie spotkałam ani jednego rolkarza i może z 5 rowerzystów. Ani jednego pieszego! Raj dla samotników :)

Co ciekawe miejsce to znajduje się na obrzeżu miasta, są tam tylko wielkie magazyny itp i 10 km równiótkiej, asfaltowej ścieżki rowerowej!
Jeżeli komuś, kto lubi #rolki lub #rower z #bydgoszcz znudził się już Myślęcinek - polecam Park Przemysłowo - Technologiczny!

#rolkomaraton
Pobierz Saszanaszosie - 475,78 - 14,49 = 461,29

Odkryłam nowe miejsce do jeżdżenia! 
Prze...
źródło: comment_j9kSRHR2HjxBiHIJgq8NMRarpqld2syk.jpg
  • 14
@Reggy: No wiesz, zależy gdzie mieszkasz, dla mnie jest tam bardzo blisko ( ͡° ʖ̯ ͡°) Skwierczy w łeb, ale przy takiej pogodzie to wszędzie skwierczy. Jakieś jeszcze minusy? Bo ja widzę większość plusów, a najważniejsze jest to, że nie trzeba się przeciskać między spacerowiczami z kijkami czy bez kijków, z luźno biegającymi psami i nieprzewidywalnymi dzieciakami.
@Sasza_na_szosie: Saszu, a byłaś w Trzcińcu? też fajna trasa ale w ładne dni jest tam mnóstwo ludzi - samochody zostawiają w lesie, ubierajo rolki i jeżdżo. W połowie trasy jest przygotowane miejsce na odpoczynek, są stoliki, krzesła, bardzo faja miejscówka, polecam!
@Sasza_na_szosie: To jest teren Bydgoskiego Parku Przemysłowo Technologicznego. Jak mowa o magazynach to na pewno centrum dystrybucyjne Lidla o powierzchni 45000m2. Ale oprócz tego cała masa wielkich firm: MetalBark i Metal Cynk z największa wanną do cynkowania w tej części Europy, Metalko, Lifocolor, Hanplast, Genderka, SPX, spalarnia śmieci i wiele innych. Bardzo prężnie się wszystko rozwija. Tworzą aktualnie Bydgoskie Centrum Targowo Wystawiennicze koło Myśla. Ogólnie to są byłe tereny Zachemu.