Wpis z mikrobloga

@policjaa: drugie miejsce zajęła nazwa "Aquapark Koszalin", zaś trzecie "H2O". Konkursowych nazw nie znam, ale podejrzewam, że był i tak lepsze niż "Park Wodny Koszalin" lub "Aquapark Koszalin" :-).

@Wyrewolwerowanyrewolwer: Tylko #koszalin! ( ͡ ͜ʖ ͡)

@FunkYoSelf: myślę, że władze miasta nastawiają się na turystykę (duży ruch w pasie nadmorskim), ale nie wiem czy to wystarczy (podejrzewam, że nie).

@m8se: no tak,
@Sepang: W odpowiedzi na Twoje pytanie napiszę krótko: nie. Wystarczy coś bardziej kreatywnego niż przetłumaczenie słowa aquapark. Nazwa obiektu musi być charakterystyczna ze względu na marketing. Gdy słyszysz nazwę "Złote Terasy", to od razu wiesz, które miejsce chodzi. Jak słyszysz "centrum handlowe", to nie masz pojęcia o którym jest mowa. A jeżeli już o targecie mowa, to prędzej musiałby być coś po niemiecku ;-).

@Mister_Handy: normalna nazwa? Nie wiem, w
@szczemat: dla kolegi z Koszalina zaśpiewam starą przyśpiewkę "Mamy Bałtyk, mamy Słupię a Koszalin mamy w dupie" ( ) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ( ͡º ͜ʖ͡º)
@morgause: Park wodny już praktycznie stoi, w wakacje mają otwierać.
@YodaMonster: Forum nie ma, jest Atrium. Nazwa jak każda inna. Można powiedzieć "byłem w atrium, byłem w forum"
@frez: przyśpiewka kibicowska? Serio, nie orientuję się i peirwszy raz słyszę tę "starą przyśpiewkę" :P
@mjut: pewnie tak będzie, albo że byli w aquaparku.
@PytaPrzeznaczenia: Pewenie, że się czepiam. Dla mnie to po prostu jakiś absurd, że ogłaszają konkurs,