Wpis z mikrobloga

W poniedziałek zaczynają pracę w mojej firmie cztery nowe osoby. Jedna wchodzi na wakat, a trzy na nowe stanowiska. Razem będzie w mojej firmie pracować osiemnaście osób plus jeszcze paru freelancerów dla których jestem głównym pracodawcą.
Bez bogatych rodziców, bez jakichkolwiek dotacji, bez większych oszczędności na początku drogi, z olbrzymią determinacją- całkiem nieźle jak na 24 latka (tak mi się przynajmniej zdaje) ;V

#chwalesie #chwalesiealetylkotroche #januszebiznesu
  • 19
  • Odpowiedz
  • 2
@Z3r0: Szczerze to jedynym moim zajeciem jest zdobywanie nowych klientów i ewentualnie dopilnpwanie tego czy wszystko działa. Zatrudniam bardzo dobra ekipe i dzieki temu o nic nie musze sie martwic.
  • Odpowiedz
@pablo397: W zasadzie ciężko mi to określić. Bo w soboty staram się nie chodzić do biura, ale na przykład w domu przyjdzie mi na myśl jakieś rozwiązanie to siadam i pisze to przy komputerze- i teraz jest pytanie czy ja jestem w pracy w tym momencie czy nie xD.
Ogólnie jest tak, że ja nie muszę przebywać w biurze i w teoretycznie przebywam tam mało bo często jestem w delegacji. Więc
  • Odpowiedz
@Tleilaxianin: ufff. Mocne słowa jak na bordo xD

Może i masz rację, że jestem wrzodem na dupie ale Ty jesteś świadom tego, że treści w internecie nie byłyby tak szeroko dostępne gdyby nie branża reklamowa? Nie byłoby wielu wydarzeń sportowych i kulturalnych gdyby reklamodawcy nie widziały w nich nośnika reklamy.
Ponadto jak dobry towar ma się przebić do ogólnej świadomości klienta jeśli nie poprzez reklamę?
Ja robiąc reklamy przyśpieszam obrót gospodarczy,
  • Odpowiedz
Bez bogatych rodziców, bez jakichkolwiek dotacji, bez większych oszczędności na początku drogi, z olbrzymią determinacją- całkiem nieźle jak na 24 latka (tak mi się przynajmniej zdaje) ;V


@ImInLoveWithTheCoco: Jak przystało na polaka życzę ci aby siedziba firmy się spaliła, przyczepiła się do ciebie skarbówka a twoje dzieci urodziły się krzywe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz