Wpis z mikrobloga

Można różnie oceniać Zbigniewa Stonogę, można stawiać mu różne zarzuty, ale jeżeli dziennikarz na Twitterze publikuje taki wpis jak ten skierowany do Stonogi - nawet jeżeli został przez niego sprowokowany - to dla takiego dziennikarza nie powinno być miejsca w mediach. A szczególnie w mediach informacyjnych, które powinny chociaż udawać bezstronność. Byłoby elegancko jakby Jarosław Kuźniar sam zrezygnował z pracy zanim ruszy "hejt" na stację w której pracuje.
#kuzniar #media #stonoga #aferapodsluchowa
Pobierz polik95 - Można różnie oceniać Zbigniewa Stonogę, można stawiać mu różne zarzuty, ale...
źródło: comment_buaKLqp2vPcMn7Uax9ljk5v5YGBIEnLq.jpg
  • 37
@polik95:

Po pierwsze, Kuźniar to nie jest dziennikarz, tylko postać medialna, prezenter, celebryta.

Po drugie, nie wiem skąd pogląd, że telewizja informacyjna ma być obiektywna. To prywatna stacja, która może sobie nadawać co chce i mieć nawet jawnie określoną linię poglądów.

Po trzecie, nie wygłosił tej opinii na antenie owej telewizji, tylko na prywatnym koncie na portalu społecznościowym.

Po czwarte, jako że stacja jest prywatna, jej właściciel może uznać, że nie
to dla takiego dziennikarza nie powinno być miejsca w mediach. A szczególnie w mediach informacyjnych, które powinny chociaż udawać bezstronność.


@polik95: bo ty tak mówisz? xD prywatne media mogą robić co chcą
Zawsze mnie #!$%@? poruszanie tego tematu, zamiast zająć się treścią taśm to ludzie pieprzą o niezamazanych danych osobowych.


@Ciepla_Kupa: jakbyś nie zauważył, właśnie się ktoś zajmuje. Skądś się te setki stron akt biorą, co nie?

Zaraz wyjdzie że to stonoga jest zły ja #!$%@?. Choćby zostało ujawnione coś co by wskazało że rządzący gwałcą małe dzieci czy eksperymentują na ludziach to i tak ważniejsze byłyby takie pierdoły jak te dane osobowe