Wpis z mikrobloga

Można różnie oceniać Zbigniewa Stonogę, można stawiać mu różne zarzuty, ale jeżeli dziennikarz na Twitterze publikuje taki wpis jak ten skierowany do Stonogi - nawet jeżeli został przez niego sprowokowany - to dla takiego dziennikarza nie powinno być miejsca w mediach. A szczególnie w mediach informacyjnych, które powinny chociaż udawać bezstronność. Byłoby elegancko jakby Jarosław Kuźniar sam zrezygnował z pracy zanim ruszy "hejt" na stację w której pracuje.
#kuzniar #media #stonoga #aferapodsluchowa
Pobierz polik95 - Można różnie oceniać Zbigniewa Stonogę, można stawiać mu różne zarzuty, ale...
źródło: comment_buaKLqp2vPcMn7Uax9ljk5v5YGBIEnLq.jpg
  • 37
@pan-audytor: Zawsze mnie #!$%@? poruszanie tego tematu, zamiast zająć się treścią taśm to ludzie pieprzą o niezamazanych danych osobowych. Zaraz wyjdzie że to stonoga jest zły ja #!$%@?. Choćby zostało ujawnione coś co by wskazało że rządzący gwałcą małe dzieci czy eksperymentują na ludziach to i tak ważniejsze byłyby takie pierdoły jak te dane osobowe
@Ciepla_Kupa: trzeba odróżnić treść akt (które są niewątpliwie interesujące) od narazania osób w sledztwie na ataki stalkerów, zartownisiów itd. Teraz oczywiście możecie pisać, że Panstwo Polskie nie istnieje ale tak na prawde przyczynił się do tego także Stonoga. O ile mnie mało interesują dane oficera ABW, tak obce wywiady, przestępcy dostali solidne źródło informacji.

Wielokrotnie w przeszlosci coś wyciekalo i gazety o tym pisały. Jednak zawsze było to zrobione po prostu
@pan-audytor: Nasz rząd to obcy wywiad! Co ty chciałeś z tego jeszcze niby podać czego za granicą nie wiedzą? Oglądałeś kiedyś wypowiedzi "naszych" polityków o współpracy z nielegalnym rządem upa na Ukrainie? Oglądałeś jedwabne-geszefty? Już dawno państwo Polskie nie istnieje, Stonoga nic tu nie mógł zepsuć.
@pan-audytor: Dobra przetłumaczę na mały zmanipulowany móżdżek - "nielegalny rząd UPA na Ukrainie" = Obecny rząd który stawia pomniki mordercom Polaków, robi święta narodowe UPA, dzieciobójców nazywa bohaterami walki o niepodległość. "Nasz" teoretycznie istniejący rząd (zdrajców w praktyce) pomaga im w imię interesów Amerykańskich, chyba nie wierzysz że rządząca na Ukrainie partia polityczna która w programie miała zabranie nam Przemyśla to nasi przyjaciele, to wartościowy sojusznik.
Na youtube jest sobie filmik