Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@alka Jak pokazuje artykuł z prestiżowego Moyo Clinical Proceedings z 2007 r., który podsumowuje dostępną literaturę na temat pedofilii, heteroseksualny pedofil przeciętnie krzywdził około pięciorga dzieci, podczas gdy homoseksualny pedofil krzywdził 11 dzieci. Inne badanie cytowane w tym artykule, przeprowadzone anonimowo wśród pedofilów, wobec których już zakończono prawne restrykcje, pokazało, że przeciętny heteroseksualny pedofil napastował 20 dzieci, a homoseksualny aż 150.

Uwazam ze nalezy klepnąć związki partnerskie bo akurat tutaj mamy do
I patrząc na to ile cierpienia zadały konserwatywno-religijne przekonania/ideologie wobec osob LGBT, wszelkie pobicia, dręczenie, zastraszanie, morderstwa i samobójstwa to nie widzę niczego złego w spektaklu tego typu.


@artpop: A ja widzę, bo rykoszetem dostają wszyscy chrześcijanie, także ci, którzy w życiu złego słowa na wasz temat nie powiedzieli. Nie dość, że w ten sposób środowisko zniża się do poziomu powalonych fanatyków religijnych, to jeszcze zraża do siebie chrześcijan o umiarkowanych
Tak, oburzam się równie mocno. I jestem #!$%@?, gdy widzę tego typu zachowania z obu stron


@ruszka: Wiele osób tak mówi, ale jakoś pod postami atakującymi gejów wciąż widzę te same (nieliczne) nicki osób, które gejów bronią. Natomiast jak ktoś powie coś złego o Kościele, to zaraz zlatuje się chmara wielce oburzonych.

geje stawiają się w sytuacji tych uciśnionych, obrażanych, a oni przecież są spoko, i niczemu nie winni - właśnie
@alkan:

Natomiast jak ktoś powie coś złego o Kościele, to zaraz zlatuje się chmara wielce oburzonych.

Naprawdę, po prostu idiotyczne jest porównywanie jednego wyskoku do długoletniego, systematycznego podłego podjudzania ludzi przeciwko gejom przez Kościół. Reaguj tak samo mocno na wyskoki Kościoła, jak reagujesz na wyskoki homoseksualistów, to wtedy może Ci uwierzę, że naprawdę chodzi Ci wyłącznie o kulturę debaty, a nie kneblowanie jednej strony.


Co ty #!$%@? człowieku, to głowa mała.
Do jakiej instytucji należy ksiądz Oko zrównujący gejów z pedofilami i mówiący, że pederaści to niższa forma człowieczeństwa z gnojówką w odbytach? #


@alkan: To atakujcie księdza Oko, dlaczego cały Kościół, który jest wspólnotą milionów ludzi, głupich, mądrych, złych i dobrych, hetero i homoseksualnych? A przynajmniej nie próbujcie bronić tych idiotów z gołą babką na krzyżu.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

masz pretensje, że ludzie nie lubią gejów, ale sam uważasz, że równość będzie wtedy, jak zacznę atakować kościół


@ruszka: Mam pretensje, że ludzie mają pretensje do gejów o dokładnie to samo, co robią inni. Powtarzam: geje zadrwili z Kościoła - wpis ląduje w gorących, wszyscy są święcie oburzeni. Ja zrobiłem wpis o ks. Oko z jego zdaniem, które podałem wyżej - dwadzieścia parę plusów i kupa komentarzy, że gość ma rację.
Pobierz alkan - > masz pretensje, że ludzie nie lubią gejów, ale sam uważasz, że równość będz...
źródło: comment_rWwWJWpOkDGCH8aXBjNg3w6269UWc3j6.jpg
@alkan: Tu masz rację, wpis jest krzywdząco generalizujący. I tym bardziej mi przykro widząc, że druga strona także używa takiej generalizacji. To jak przerzucanie się na to kto jest gorszy.
@Mesmeryzowany: Kościół to nie jest tylko strona duchowna, Kościołem są także wierni i to o ich uczucia bardziej się martwię. Nie wiem dlaczego człowiek tak tchnący nienawiścią nie został ukarany, ale jestem prawie pewna, że jego opinie nie są zgodne
@alkan:

Mam pretensje, że ludzie mają pretensje do gejów o dokładnie to samo, co robią inni. Powtarzam: geje zadrwili z Kościoła - wpis ląduje w gorących, wszyscy są święcie oburzeni. Ja zrobiłem wpis o ks. Oko z jego zdaniem, które podałem wyżej - dwadzieścia parę plusów i kupa komentarzy, że gość ma rację.


I chcesz to zmienić, nakręcając bardziej spirale nienawiści? No to #!$%@? brawo, zdajesz sobie sprawę, że sami sobie