Wpis z mikrobloga

No i poniżanie kościoła przez gejów ma miejsce tu i teraz. Argument dokładnie ten sam, skoro przeszłość nie ma znaczenia, to jak się do tego ustosunkujesz?


@ruszka: Wręcz przeciwnie, ja mówię, że przeszłość ma ogromne znaczenie. Dlatego przypominam, kto jest agresorem. To nie homoseksualiści zaatakowali Kościół, tylko Kościół przez całe wieki dosłownie tępił homoseksualistów. Obecnie już nie ma takich możliwości, ale jednocześnie głosy oburzenia podnoszą się wyłącznie, gdy coś zostanie powiedziane przeciwko Kościołowi. Ponoć nie jesteś jego fanem, a mimo to strasznie go bronisz. Czy jesteś równie zaangażowany w dyskusjach, w których obrażani są homoseksualiści? Choćby tutaj, gdzie bez żadnych rozróżnień i wnikania w szczegóły zostali nazwani "#!$%@?"?

JAKIŚ TAM KSIĄDZ COŚ POWIEDZIAŁ TO ZNACZY, ŻE CAŁY KOŚCIÓŁ TO
  • Odpowiedz
@alkan:

Obecnie już nie ma takich możliwości, ale jednocześnie głosy oburzenia podnoszą się wyłącznie, gdy coś zostanie powiedziane przeciwko Kościołowi. Ponoć nie jesteś jego fanem, a mimo to strasznie go bronisz. Czy jesteś równie zaangażowany w dyskusjach, w których obrażani są homoseksualiści? Choćby tutaj, gdzie bez żadnych rozróżnień i wnikania w szczegóły zostali nazwani "#!$%@?"?


Jesteś debilem, czy masz urojenia? W którym miejscu bronie kościół? I tak, niejednokrotnie broniłem homoseksualistów
  • Odpowiedz
@alkan:

że za takie akcje potępia się tylko homoseksualistów (zobacz, jaka tu już jest burza i nagonka na nich)


Jest burza bo wykop jest to określona grupa społeczna, to tak samo jakbyś robił statystyki na temat agresji w komentarzach w sieci, siedząc tylko na fb hooligansów i sadisticu. Oczywiście, że większość tutaj jest przeciwko homoseksualistom - możesz za to częściowo podziękować koledze @artpop który niejednokrotnie robił z siebie pajaca,
  • Odpowiedz
@Killjoy:

A ja widzę, bo rykoszetem dostają wszyscy chrześcijanie, także ci, którzy w życiu złego słowa na wasz temat nie powiedzieli. Nie dość, że w ten sposób środowisko zniża się do poziomu powalonych fanatyków religijnych, to jeszcze zraża do siebie chrześcijan o umiarkowanych poglądach. I po co wam to? Moim zdaniem lepiej by było, gdybyście takich aktywistów tępili.


Nie rozumiem, jak mogą przeciętni geje mieszkający w Polsce, którzy boją się nawet na ulicy za rękę złapać, by nie zostać oplutymi, walczyć o to, by w Sao Paulo, podczas parady nie było takich prowokacyjnych
  • Odpowiedz
@artpop: idz się w leb walnij. Ktoś was morduje? Ostatnio Rafalala musiala sama sobie kamienie wrzucac do domu zeby udowodnic swoje tezy.


@wodd: Jakieś dowody, iż sobie sama kamienie wrzucała? I dlaczego patrzysz tylko na słowo "morduje"? To dręczenia, wyśmiewania, czy prześladowania osob LGBT nie ma w spoleczenstwie?
  • Odpowiedz
@ajuto00: Chodziło mi o publiczne odcięcie się i potępienie używania czyjejś religii w ten sposób. Hierarchowie kościelni rzeczywiście często się nie popisują, ale, jak pisałam, Kościół to także wierni, a spora ich część ma do LGBT stosunek dość neutralny - po co sprawiać, żeby stał się on negatywny? Niestety ruch homoseksualny walczy z gorszej pozycji i jeśli chce utrzymać w społeczeństwie poparcie, to musi wykazywać się wyższością moralną nad przeciwnikiem,
  • Odpowiedz
@ruszka: Nigdy nie wrzucałem zmanipulowanych statystyk, sam zatrzymałem z kilkaset nieprawdziwych znalezisk związanych z osobami LGBT, ktore prawie by weszły na główną, przy czym kłamstwa by się bardziej powielały.
  • Odpowiedz
@alkan: Oczywiście, takie wypowiedzi są poniżej krytyki. Ogólnie #!$%@?ą mnie takie przeginki bo to poprostu nie jest nieodpowiednie. Mogę teraz brzmieć jak idealizujący smarkacz, ale świetnie byłoby gdyby tak ostre konflikty były rozwiązywane na drodze konstruktywnego prowadzenia sporu. No ale to utopijna wizja. Więc pozostaje mi obniżać podniesione takimi tekstami i zachowaniami ciśnienie i myśleć swoje.

Nie szukaj we mnie hipokryty, implikując coś, czego nawet nie da sie z kontekstu
  • Odpowiedz
@Mesmeryzowany: Hmm, to że chrześcijanie nie nawołują do mordowania kogokolwiek, a na powyższym nagraniu doskonale widać jak to się ma do wyznawców Mahometa? Jednak homo-alkywiści jakoś tego nie komentują, za to czepiają się chrześcijaństwa.
  • Odpowiedz
@alkan: a tak btw dziwisz się ze pod wpisem o tym że ktoś z LGBT sprofanowal krzyż jest tłum, a pod innym w którym klecha poniża homoseksualistów tylko kilka osób i marny odbiór, a jesteś na wykopie xD Doskonale powinienes wiedzieć jakie są tutaj antypatie i sympatie i jakie poglądy prezentuje większość użytkowników. Osobiście mnie nie dziwi taka reakcja Mirków, raczej do przewidzenia.

Z innej beczki: podoba mi się, że
  • Odpowiedz
chrześcijanie nie nawołują do mordowania kogokolwiek


@KawaJimmiego: Informacja nieprawdziwa. I nie chodzi tylko o mordowanie, a o propagowania przekonania, iż homoseksualizm to choroba/zboczenie i można ją wyleczyć, przy czym dochodzi też dręczenie, prześladowanie itp.
  • Odpowiedz