Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wodd: I patrząc na to ile cierpienia zadały konserwatywno-religijne przekonania/ideologie wobec osob LGBT, wszelkie pobicia, dręczenie, zastraszanie, morderstwa i samobójstwa to nie widzę niczego złego w spektaklu tego typu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 214
@artpop: idz się w leb walnij. Ktoś was morduje? Ostatnio Rafalala musiala sama sobie kamienie wrzucac do domu zeby udowodnic swoje tezy.
  • Odpowiedz
@wodd: nie mogę na takie obrazki patrzeć, bo mnie się agresor włącza. Gdybym była tam "na miejscu" obrzuciłabym bydlaków jajkami (w sumie to ich klimat, może za bardzo by im się spodobało)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@artpop: btw
Dlaczego i wy przekraczacie przykazanie Boże z powodu waszej tradycji? (…) I tak ze względu na waszą tradycję znieśliście przykazanie Boże. Obłudnicy, dobrze powiedział o was prorok Izajasz: „Ten lud czci Mnie wargami, lecz sercem swym daleko jest ode Mnie. Ale czci Mnie na próżno, ucząc zasad podanych przez ludzi”
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@artpop: moze zastanów się nad slowami Jezusa a nie klechy z rynku... Wyoapujesz 1 wypowiedź w Polsce i przekładasz to na calą społeczność.
  • Odpowiedz
@wodd: Drwienie z symboli jest bardzo, ale to bardzo niską formą ataku. Źle świadczy tylko o nich. Sam nie jestem religijny, ale wiem że dla wielu ludzi to ważna rzecz, taki krzyż, gwiazda Dawida czy najmniej ulubiony przez nas półksiężyc...
  • Odpowiedz