Wpis z mikrobloga

@wodd:

Nas masz akceptowac ale my mozemy drwić z waszych wartości.


Widzisz, bo tu chodzi o akceptowanie ICH a oni drwią z waszych WARTOŚCI a wy z NICH. Rożnica kolosalna - wartości w imię wolnego słowa mogę obrażać do woli. Ale ludzi już nie.
  • Odpowiedz
osobiste wycieczki, z kretesem poległeś w dyskusji. Chyba nie doczytałeś co @alkan sądzi na ten temat:

Jest burza bo wykop jest to określona grupa społeczna, to tak samo jakbyś robił statystyki na temat agresji w komentarzach w sieci, siedząc tylko na fb hooligansów i sadisticu.


@bialepaski:

Naucz się czytać. Z osobistymi wycieczkami zaczął @alkan najpierw sugerując, że jestem katolikiem, potem mówiąc, że bronię kościoła, a potem napisał, że
  • Odpowiedz
Nas masz akceptowac ale my mozemy drwić z waszych wartości.


@wodd: wiesz że to zdanie można napisać też do przeciwnej grupy i zakończyć

katolicy-aktywiści to jednak #!$%@?
  • Odpowiedz
@bialepaski:

Reaguj tak samo mocno na wyskoki Kościoła, jak reagujesz na wyskoki homoseksualistów, to wtedy może Ci uwierzę, że naprawdę chodzi Ci wyłącznie o kulturę debaty, a nie kneblowanie jednej strony.


Sugerowanie, że nie reaguję. Sugerowanie, że bronię kościoła, gdzie w pierwszym poście
  • Odpowiedz
@bialepaski:

Moja kultura osobista to moja sprawa, i jej ewentualny brak wcale nie umniejsza wagi moich argumentów, czy też nie powoduje, że dyskusja jest przeze mnie przegrana. I jest to pewnego rodzaju usprawiedliwienie na ohydną manipulację w niemalże każdej odpowiedzi do mnie. Nie masz się do czego przyczepić, tylko do słownictwa, jakiego ktoś używa?
  • Odpowiedz