Wpis z mikrobloga

@ja_kasztan: Przeczytaj, jak to ministrowie nasi pomagają prywatnemu przedsiębiorcy (Kulczykowi) w rozwinięciu jego biznesu. Poczytaj, jak to chcą sobie załatwić ciepłe urzędnicze posadki, żeby czerpać z tego korzyści... Nie ma dla nich interesu Polski - władze i środki wykorzystują do prywatnych celów! Nie realizują Polskiej racji stanu, a Ty nie widzisz w tym nic złego.
  • Odpowiedz
@ktostamktos: donalt tósk mi kazał tak pisac, mam u niego specjalne subkonto gdzie dostaje jego homoseksualne lewackie pieniazki
chodzi mi to ze ze wszyscy się rzucają jakie to wielkie rewolucję po tym będą co za wielkie interesy pod stołem były załatwiane d--a g---o c--j i cytaty wyrwane z kontekstu a nikt nigdy nie napisze co i jak tylko powtarza polprawdy pasujące do swojego światopoglądu
  • Odpowiedz
Cały dzień temat numer jeden na portalach i w TV, łączenia na telefoniczne na żywo w TVP Info i w TVN 24, "setkowe" wypowiedzi we wszystkich właściwie stacjach itp. to mało dla tego Pana. Cenzura!!!

Może gdyby miał trochę inny PR i nie wypowiadał by się tak często w tak wulgarny sposób to wydawcy programów nie baliby się go zapraszać do studia na żywo. A tak nie chcą zaprosić gościa, który nagle
  • Odpowiedz
@ja_kasztan: nie wiem co się dzieje ostatnio. Mam wrażenie że przewinienia PO są brane niepoważnie, i wygrywa teza o "luźnym języku".
To jest dla mnie tak niepojęte że trudno mi brać takie opinie na poważnie.
Jeśli faktycznie był to komentarz pytający a nie drwiący to przepraszam, jednak wciąż mózg r-------y !
  • Odpowiedz