Wpis z mikrobloga

No #!$%@? mać. Twórcy serialu Gra o Tron na początku spłycali postać Stannisa robiąc z niego cipkę, która we wszystkim słucha się Melisandre, a teraz zrobili z niego #!$%@?? Jedna z najlepszych postaci w książce, a jej potencjał został tak zmarnowany. Przynajmniej aktor gra zajebiście.

TEAM STANNIS!

#got #graotron #seriale #teamstannis
C.....i - No #!$%@? mać. Twórcy serialu Gra o Tron na początku spłycali postać Stanni...

źródło: comment_i3hVi71WSr0SJCKG03jHmgZeaiEr1HmI.jpg

Pobierz
  • 11
@Charles_Bukowski: Co takiego podoba Ci się w tej postaci? Jak dla mnie mimo wszystko odwalają kawał dobrej roboty- w książce jest tyle wątków, że nie można przenieść tego na mały ekran nie tworząc jakiejś mody na sukces. ;)
@darjahn: No bez przesady. Jon, ani tym bardziej Tyrion wybitnymi wojownikami, czy też dowódcami nie są. Jon jest jeszcze za młody, a Tyrion... Sama rozumiesz. ;) Poza tym Tyrion, mimo całej sympatii do niego, do postaci wielce honorowych raczej nie należy. ;)
@Charles_Bukowski: Tzn to pisałam odnośnie "honorowy, lojalny i sprawiedliwy". Co do Tyriona- jak na warunki w jakich dorastał i jak go rodzina traktowała to jak dla mnie był bardzo lojalny, no i był w porządku w stosunku do Starków i mieszkańców Królewskiej Przystani itp itd. Jeśli chodzi o "największe jaja" to jak dla mnie walka z Innymi, dzikimi oraz dowodzenie tym burdelem na murze jak dla mnie wymaga talentu. Stanis w