Wpis z mikrobloga

@martinuz: potreningu mi mowi, ze na utrzymanie wagi prawie 2700kcal przy aktywności Lekka aktywność (lekkie ćwiczenia kilka razy w miesiącu) niższy stopień aktywności to już Brak aktywności, więc chyba akurat
  • Odpowiedz
@Manny_Ribera: Hm, powiem Ci z doswiadczenia ze te zapotrzebowania z neta mozna o kant dupy niestety rozbic ;) Ja teraz mam diete dopieta na 2000kcal przy 1h biegu dziennie :D (lub 1h silowni, naprzemienne) i wcale nie czuje sie jakbym zarl za malo. Ogolnie program jest wporzo, ale dalbym 1 obiad, a drugi posilek zrobil lzejszy - moze bez ryzu np? Albo obciac ryz do 50g w kazdym posilku? Sam schemat
  • Odpowiedz
@Manny_Ribera: 2400 to za dużo. Nie wiem jak działa Twój organizm, ale mam identyczną wagę / wzrost + ćwiczę 6-7 razy w tygodniu siłowo + 2x HIIT i jem sobie 2100 - 2200 max. Dodam, że taka ilość kalorii jest sprawdzona na moim organizmie w czasie 4 miesięcznej redukcji. Co do czegoś "między low carbem a high carbem", to chyba Cię rozczaruję, ale to nie zadziała. Low carb ma swoje właściwości
  • Odpowiedz