Wpis z mikrobloga

@Kangel: troche beka, ale jednak mimo wszystko przypadkow skutkow ubocznych szczepionki jest wiecej (glownie przez to ze jednak wiekszosc szczepi :P)
mnie tak do konca pakowanie rtęci w organizm nie przekonuje jednoznacznie do tych wszystkich szczepien. może i śmieszkowe badania sponsorowane przez producentów szczepionek mówią że nie ma to związku to jednak statystyka mówi że coś może być na rzeczy ( ͡° ʖ̯ ͡°) smutnazaba.bmp
skutków ubocznych szczepionki jest więcej

@alienv: nawet jeśli by tak było, a rozumiem, że masz na myśli co najmniej dwa - co to za skutki, skoro porównujesz je do zagrożenia śmiercią, już nie wspominając o potencjalnej epidemii?
Beka pełną gębą, tylko niewinnego dziecka szkoda.
@Kangel: niestety niejedno (zdrowe) dziecko już zdążyło zejść z tego świata po podaniu szczepionki, więc jest co porównywać. patrząc na to że w przeciągu 30 lat, gdzie ok 10% ludności nie jest szczepiona to jeden przypadek niewiele tu zmienia, to nawet błędem statystycznym nie jest. nie jestem zagorzałym przeciwnikiem szczepionek i na pewno nie jestem też zagorzałym zwolennikiem szczepionek. jak dla mnie to coś jest nie tak, skoro branża farmaceutyczna wydaje