Wpis z mikrobloga

@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: równolegle okazyjnie śmigam samochodem rodziców z 280-konnym, V6 wolnossakiem (gdy trzeba ich gdzieś podrzucić/zabrać), i choć przyspieszenie daje więcej frajdy, to moim zdaniem niewarte jest monstrualnego spalania. Moja fieścina bierze tak z 3-4x mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Nie mówię jednak że nie masz racji, może gdy motoryzacyjnie "dojrzeję" to poczuję niedosyt mocy - kto wie :-).
  • Odpowiedz
Nie ma nic lepszego od przejeżdżania pierwszych tysięcy kilometrów w nowym pachnącym aucie, gdzie wszystko jest zwarte i sztywne, a podróż przebiega w ciszy i komforcie


@anas_lex: kupiłem auto z Niemica, produkcja 1996 i prawie 200k przebiegu. Wszystko sztywne, żadnego skrzypienia czy stukania. Wystarczyło 10k w Polsce i jest roztelepany jak Polonez ()
  • Odpowiedz
- Lexus GS 430


@xetrov: powodzenia koledze życzę. Sam polowałem na wiosnę na niego jak zmianiałem samochód. Raczej nie ma sensu szukać w PL. Odpuściłem i kupiłem zwykłe jeździdło. Jak mnie będzie stać na drugi samochód do sobie taki sprowadzę zza granicy :)
  • Odpowiedz
@phariseo: całkiem niezły samochód, jednak zastanawiam się ile taki samochód będzie palił przy prędkości 130-140km? 1.0 100km wygląda słabo na większe prędkości. Do jazdy po mieście pewnie fajne wozidło :) Graty
  • Odpowiedz
@LeMoore:
@Aerials: wszystko ma swoje wady i zalety :))) Za Fiata Cromę mojej dziewczyny płaciliśmy w salonie ok 120 tysi w 2009, 1.9JTD w automacie plus prawie full opcja. Ile jest warty dzisiaj? 23-25 tysi? Zakładając wariant zakupu w tym samym czasie dwóch kilkuletnich, fajnych aut klasy D (na zasadzie kupujemy 4 latka, po 2 latach sprzedajemy i kupujemy nowsze auto), napraw i takich tam, to po tych
  • Odpowiedz