Wpis z mikrobloga

Kuzyn lvl 24, pracowity, przystojny, wykształcony, od pół roku ma nową dziewczynę. Mów wuj, typowy Janusz z wąsem, tej laski nie trawi, bo niezła z niej Karyna co ledwo liceum skończyła, do pracy się nie nadaje i w ogóle ma kredki w głowie. Mimo to, wuj nie komentuje, tylko patrzy z politowaniem na wybór swego pierworodnego. Pewnego razu siedzą sobie z całą rodziną na grillu, Karyna uwieszona na kuzynie, wuj już lekko podchmielony, patrzy tak na nią i nagle mówi:





#heheszki #truestory #niebylobomoje #zwiazki #coolstory
  • 97
  • Odpowiedz
@nnogi: Wujek po tym tekście opuścił towarzystwo, Karyna się śmiała, bo chyba nie skumała, a kuzyn posmutniał ale publicznie nie skomentował tego. Kulturalny jest, nie chciał afery przy babciach, dziadkach i ciociach robic.
  • Odpowiedz
@JamMasterJay: Jak widać wykształcenie nie idzie w parze z kulturą. Burka zawsze pozostanie burakiem.
@nielubieoliwek: Najlepiej jakby starzy mu dziewczyny wybierali. Po tej opowieści myślałem, że ten lachon jakaś inbe odwali, a tu zaskoczenie, bo wujas prostackim zachowaniem się wykazał. Widać, że trochę słomka z buta wystaje.
A co do Karynki, to może się śmiała, bo co miała zrobić? Strzelić focha i wyjść? A może ma po prostu wywalona.
  • Odpowiedz
@Blaskun: Się śmiała a potem zaczęła szczekać do wuja, i go nieźle wyzywać. Kuzyn poszedł za wujem z nim pogadać. Nie wiem co się działo dalej bo poszłam do domu bo zrobiło się dość niezręcznie.
  • Odpowiedz
@nielubieoliwek: W sumie co wujkowi po maturze, jak i tak jest chamem i prostakiem? To ja juz wole milych i skromnych chlopakow po podstawowce, niz takich bucow, ktorzy mysla ze glupi papierek robi z nich elite.

I wujkowi powiedz, ze pies to nie "osoba", wiec zarcik strasznie #!$%@? i bez sensu.
  • Odpowiedz