Wpis z mikrobloga

Mój stary to fanatyk Barcelony. Pół mieszkania #!$%@? plakatami Messiego. Średnio raz w miesiącu przychodzi dzielnicowy ze skargą, bo ojciec łazi po orlikach i drze się na małolatów, że za mało podajo, nie utrzymujo się przy piłce i wogle nie na tym polega TIKITAKA hurr durr. Ostatnio wracał z matką z kościoła obok boiska, to dzieciaki zaczęły uciekać xD bo myślały że idzie ich #!$%@?ć

Druga połowa #!$%@? przewodnikami po Camp Nou, dwutygodnikiem Duma Katalonii itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować to wszystko. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla barcelonanistów i kręci gównoburze z innymi o najlepsze podania xaviego itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie #!$%@?ł to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu barca puta hala madrid. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę EL CRACK TOTAL za #!$%@? 10k postów."

Przy jedzeniu zawsze #!$%@? o Barcy i za każdym razem temat schodzi w końcu na Polski Fanklub Barcelony, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr za mało barcelonę promujo tylko kradno hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Wielką Encyklopedię Katalońskiego Futbolu żeby się uspokoić.

W tym roku sam sobie kupił na święta oryginalny strój Messiego. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj go rozpakował i ubrał się w to wszystko z getrami włącznie. Obiad (karp) też w nim zjadł [cool][cześć]

Gdybym mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich kibiców barcelony w polsce to bym wziął i #!$%@?ł.

Jak ostatnio miałem urodziny to stary jako prezent wziął mnie ze sobą na mecz barcelony z lechią w Gdańsku. Jechaliśmy pociągiem, ojciec w drodze cały czas oglądał kompilację bramek z czasów guardioli. Po pięciu minutach mi się znudziło więc włączyłem muzykę to mnie ojciec #!$%@?ą szalikiem po głowie, że mu tikitakę zagłuszam. 6 godzin musiałem siedzieć w bezruchu i patrzeć na tryliardy podań jak w jakimś #!$%@? Guantanamo. Mało tego, jak dojechaliśmy okazało się, że mecz odwołany, bo trener zachorował czy coś. Super prezent #!$%@?.

Kiedyś towarzyszem wypraw do pubu na mecze był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w koszulce z logiem UNICEF. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny zbysio przyszedł na hehe kielicha. #!$%@? się i oczywiście cały czas gadali o barcelonie. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepszy xavi czy iniesta

WEŹ MNIE NIE #!$%@? ZBYCHU, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ PODANIE XAVIEGO? JEB JEB I SAM NA SAM Z BRAMKARZEM

#!$%@? TADEK INIESTA MA TAKI PRZEGLĄD SYTUACJI, ŻE XAVI TO MU MOŻE SKOCZYĆ

CO TY MI O INIEŚCIE #!$%@? XAVI TO JEST KRÓL ŚRODKA POLA JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI


No i aż się zaczeli #!$%@?ć zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rozdzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona zbysia, że zbysio dostał zawału podczas meczu z Bayernem w Lidze Mistrzów i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec

I bardzo #!$%@? dobrze

Tak go za tego Iniestę znienawidził.
Wspominałem też o arcywrogu mojego starego czyli Polskim Fanklubie Barcelony. Stał się on kompletną obsesją ojca i jak np. w telewizji mówią, że Valdes sraczki dostał to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tych skrwysynach z PFB powiedzieć. Gazety niefutbolowe też przestał czytać bo miał ból dupy, że o polskiej scenie kibicowskiej ani aferach w PFB nic się nie pisze

Szefem PFB w mojej okolicy jest niejaki pan Adam. Jest on dla starego uosobieniem całego zła wyrządzonego polskim kibicom przez Fanklub i ojciec przez wiele lat toczył z nim wojnę. Raz poszedł na jakieś zebranie fanów gdzie występował Adam i stary wrócił do domu i padał na dywan jak sergio busqets, że niby tak go Adam napastował.

Potem ojciec rozpoczął partyzantkę internetową polegającą na szkalowaniu PFB i Adama na forach. Napieralał na niego jakieś głupoty typu, że Adam to kryptofan Realu albo, że go widział na ulicy w koszulce Ronaldo itd. Nie nauczyłem ojca into TOR więc skończyło się bagietami za szkalowanie i stary musiał zapłacić Adamowi 2000zł. Jak płacił to przez tydzień w domu się nie dało żyć, ojciec #!$%@?ł na przekupne sądy, PFB, Adama i w ogóle cały świat. Z jego #!$%@? wynikało, że PFB jak jacyś masoni rządzi całym krajem, pociąga za sznurki i ma wszędzie układy. Przeliczał też te 2000 na koszulki, kufle z logiem, ilość sekund wynagrodzenia dla Messiego itp. ile by można hormonu wzrostu za to kupić.

Stary jakoś w zeszłym roku stwierdził, że koniecznie musi mieć 70calową plazmę do oglądania meczów bo niby w pubach za drogo wychodzi i ludzie sie tam na piłce nie znajo

synek w full hd to dopiero kunszt Neymara widać! tam jest żywioł!


ale nie było go stać ani nie miał gdzie tego trzymać więc zgadał się z jakimiś fanami z okolicy, że kupią plazmę na spółkę, ona będzie stała u jakiegoś janusza w salonie, który ma dom a nie mieszkanie w bloku jak my i że będą razem mecze oglądali

Na początku ta kooperatywa szła nawet nieźle ale w któryś weekend ojciec się rozchorował i nie mógł z nimi meczu oglądać i miał o to olbrzymi ból dupy. Jeszcze ci jego koledzy dzwonili, że piłka chodzi jak #!$%@? więc mój ojciec tylko leżał czerwony ze złości na kanapie i sapał z #!$%@?. Sytuację jeszcze pogarszało to, że nie miał na kogo zwalić winy co zawsze robi. W końcu doszedł do wniosku, że to niesprawiedliwe, że oni oglądali bez niego bo przecież po równo się zrzucali i w niedzielę wieczorem, jak już mecz się skończył, wyszedł nagle z domu.

Po godzinie wraca i mówi do mnie, że muszę mu pomóc z czymś przed domem. Wychodzę na zewnątrz a tam stary z plazmą xD Pytam skąd on ją wziął a on mówi, że januszowi #!$%@?ł z salonu bo oni go oszukali i żebym łapał z nim tv i wnosimy do mieszkania XD Na nic się zdało tłumaczenie, że zajmie cały duży pokój. Na szczęście plazma nie zmieściła się w drzwiach do klatki.

Ojciec myśli więc co zrobić, a tu nagle przyjeżdżają 2 samochody z januszami współwłaścicielami, którzy domyślili się gdzie ich własność może się znajdować xD Zaczęła się nieziemska inba bo janusze drą mordy dlaczego tv ukradł i że ma oddawać a ojciec się drze, że oni go oszukali i on się składał a meczu nie oglądał w ten weekend. Ja starałem się załagodzić sytuację żeby ojciec od nich nie dostał #!$%@? bo było blisko

Po kilkunastu minutach sytuacja wyglądała tak:
- Mój ojciec leży na ziemi, kurczowo trzyma się telewizora i krzyczy, że nie odda
- Janusze krzyczą, że ma oddawać
- Jeden janusz ma #!$%@? nos bo próbował leżącego ojca odciągnąć za nogę i dostał drugą nogą z kopa
- Dwóch policjantów ciągnie ojca za nogi i mówi, że jedzie z nimi na komisariat bo pobił człowieka
- We wszystkich oknach dookoła stoją sąsiedzi
- Moja stara płacze i błaga ojca żeby zostawił plazmę a policjantów żeby go nie aresztowali
- Ja smutnazaba.psd

W końcu policjanci oderwali starego od tv. Janusze zabrali, rzucając wcześniej staremu, że mu kasę na konto przelejo i mówiąc, że nie ma już do plazmy żadnego prawa i lepiej dla niego, żeby się nigdy na meczu nie spotkali. Matka ubłagała policjantów, żeby nie aresztowali ojca. Janusz co dostał w mordę butem powiedział, że on się nie będzie #!$%@?ł z łażeniem po komisariatach i ma to w dupie tylko ojca nie chce więcej widzieć.

Stary do tej pory robi z januszami gównoburzę na forach barcelony bo założyli tam specjalny temat, gdzie przestrzegali przed robieniem jakichkolwiek interesów z moim ojcem. Obserwowałem ten temat i widziałem jak mój ojciec nieudolnie porobił trollkonta

Szczepan54

Liczba postów: 1

Ten temat założyli jacyś idioci! Znam tego użytkownika od dawna i to bardzo porządny człowiek i oddany fan! Chcą go oczernić bo zazdroszczą mu kolekcji naklejek z Puyolem!


Potem jeszcze używał tych trollkont do prześladowania niedawnych kolegów. Jak któryś z nich zakładał jakiś temat to ojciec się tam wpierdaalał na trollkoncie i np. pisał, ze sezonowiec itp. xD

Z tych samych trollkont udzielał się w swoich tematach i jak na przykład wrzucał zdjęcia ściany obklejonej plakatami FCB

Noooo gratuluję pokoju! Widać, że doświadczony kibic!


a potem się z tego cieszył i kazał oglądać mi i starej jak go chwalą na forum.

#pilkanozna #pasta #fcbarcelona #ligamistrzow
Beto - Mój stary to fanatyk Barcelony. Pół mieszkania #!$%@? plakatami Messiego. Śred...

źródło: comment_SOdzqaWvLl288VEhcKsPrP9NyNx6996J.jpg

Pobierz
  • 13